800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySUN BAY VILLAS

Sun Bay Villas jsou součástí rezortu Amarilla Golf Club na Tenerife.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Sun Bay Villas jsou součástí rezortu Amarilla Golf Club na Tenerife.

Ubytování

Prostorné duplex vily jsou zařízené v elegantních světlých barvách a mnohé z nich mají výhled na moře a vlastní bazén. Každá vila zahrnuje možnost bezplatného parkování v garáži.
V blízkosti se nachází také supermarket a řada barů a restaurací.
Součástí komplexu je celkem 20 vilek tří různých typů:
Typologie B: Dvoupokojová vila pro 4 osoby (2+2), 2 koupelny + 1 WC.
Typologie C: Třípokojová vila pro 5 osob (2+2+1), 2 koupelny + 1 WC.
Typologie A: Třípokojová vila se soukromým bazénem pro 6 osob (2+2+1), 2 koupelny + 1 WC.

Vybavení

Tento luxusní komplex svým hostům nabízí k využití dva společné bazény (jeden dětský), upravené zahrady a bezplatnou Wi-Fi zónu. Všechny vily jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, terasou a moderním kuchyňským koutem s keramickou varnou deskou, myčkou a pračkou. Sun Bay Villas se nachází přímo na golfovém hřišti, 300 metrů od moře a 5 minut pěší chůze od sportovního přístavu San Miguel.

Zábava

Golfová hřiště, koupání, vodní sporty, výlety po ostrově (Pico del Teide, Loro Prarque, Jungle Park ...).

Hřiště

Golf del Sur
Toto golfové hřiště na Tenerife, navržené Pepe Gancedo, je příjemného vzhledu, ve kterém vaší pozornost okamžitě upoutá černý sopečný písek v bunkrech. Široké ferveje jsou lemovány širokou škálou původních rostlin, palmami a obřími kaktusovými rostlinami. Zvláště obtížná je třetí jamka na hřišti. Napravo od široké fairwaye je vodní překážka, za kterou se nachází impozantní rokle, zatímco na levé straně je bunkr s černým pískem.
Další pozoruhodnou jamkou je druhá jamka z southern course, par 3 193 metrů, jejichž green je obklopen obrovským bunkrem s černým pískem.

Costa Adeje

Toto vynikající 27 jamkové hřiště bylo otevřeno v roce 1998 a rychle se stalo jedním z nejpopulárnějších hřišť v Tenerife. Navrženo bylo mezinárodně proslulým architektem Pepe Gancedem. Z hřiště jsou nádherné výhledy na ostrov La Gomera, pohoří Adeje, Playa de la Americe a moře.

Greeny jsou obecně velké a naleznete zde řadu doglegu. Kolo začíná dlouhým parem pět (510 m) se spoustou bunkru.

Amarilla Golf and Country Club

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife, hraničící s mořem, najdeme Amarilla Golf a Country Club. Z 18-jamkového hřiště jsou neuvěřitelné výhledy na Atlantický oceán. Hřiště navrhl golfový architekt Donald Steel. Hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1989 a o rok později Amarilla Golf hostil druhý ročník Tenerife Open, který je součástí evropské PGA Tour.

Od prvního odpaliště, hráč objeví překrásné výhledy na oceán. Navazující jamky 2., 3. a 4. jsou obklopeny nejrůznější typickou kanárskou flórou, obrovské Cannas Indicas, krásné Washington Palms a velmi exkluzivní kanárské borovice. Nejpůsobivější část kola dosahuje svého vrcholu na 5. jamce: To je opravdu klenot pro milovníky golfu, kde se moře stává součástí ferveje.

Následující jamky na okamžik opustí pobřeží, aby jsme si užili další panoramatický výhled včetně řady hor, korunovaný majestátní Mt. Teide. Poslední tři jamky jsou charakteristické svými velkými bunkry se sopečným pískem a přítomnosti sousední hřiště Golf del Sur. San Miguel je kraj s nejvyšším počtem golfových jamek na ostrově.

Příplatky

Další golfové hry dle požadavku - např. +1x Amarilla GC, 1x Adeje GC, 1x Golf de Sur:
duben, říjen 2012 - 5.990,- Kč
květen - září 2012 - 4.290,- kč

Pronájem auta na celou dobu pobytu již od 195,- €.

Počasí

Tenerife

20°C Skoro jasno

×