800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA CORTÉS

Hotelový resort otevřený v roce 2002, se velmi rychle dokázal nadstandardní kvalitou svých služeb zařadit mezi nejlepší hotely na ostrově. Doporučujeme všem, kteří chtějí svou dovolenou prožít v luxusním prostředí a zároveň mít v blízkosti velký výběr zábavních a nákupních možností, které nabízí centrum střediska Playa de las Américas. Hotel se nachází v samém centru střediska Playa de las Américas a je oddělen od moře pouze pobřežní promenádou. Nákupní a zábavní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu, stejně jako četné restaurace, bary a kavárny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V centru střediska Playa de las Américas, od moře oddělen pouze pobřežní promenádou. Nákupní a zábavní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Hotel je postaven v koloniálním stylu mexické haciendy, kde jsou jednotlivé bloky pokojů od sebe stylově odděleny vnitřními dvory, otevřenými chodbami a spletitými schodišti (151 pokojů, 5 pater, výtahy). Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace „Veracruz“, a la carte restaurace s mexickými, bavorskými a středomořskými specialitami, bary, konferenční místnosti a garáže (za poplatek). V zahradě rozsáhlý komplex bazénů s vodopádem (možnost vyhřívání/klimatizace), snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

Prostorné pokoje s koupelnou/WC (vysoušeč vlasů, župan), klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV/sat., minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou. Výhled do zahrady a na moře za příplatek.

Zábava

Večer příležitostně živá hudba.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu). V případě nízské obsazenosti jsou večeře podávány výběrem z několika menu. U večeře je vyžadováno formální oblečení.

Náš názor

Hotel patří díky nadstandardní úrovni poskytovaných služeb k nejkvalitnějším na ostrově. Doporučujeme všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit v luxusním prostředí a zároveň v blízkosti živého centra střediska.

Pláž

Hotel je oddělen od moře pouze pobřežní promenádou. Přímý vstup do moře, malá pláž a bazén s mořskou vodou. Plážový klub (lehátka a slunečníky v plážovém klubu zdarma). Větší písečná pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma tenis (umělý trávník). Za poplatek pronájem horských kol a škola potápění (v bezprostřední blízkosti hotelu).

Děti

Integrované dětské brouzdaliště (s možností klimatizace/vyhřívání), miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Web

www.villacortes.com

Handicup

Hotel disponuje 3 pokoji speciálně uzpůsobenými pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellness

Spa „Thai Room“ nabízí masáže, saunu, malý balneoterapeutický okruh a další lázeňské a zkrášlující procedury – vše za poplatek, fitness zdarma, vstup od 16 let.

Internet

Internetový koutek a WLAN připojení v lobby a u bazénu zdarma. LAN připojení na pokoji za poplatek.

Počasí

Tenerife

27°C Skoro jasno

×