800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RURAL COSTA SALADA

  • Prosklená hotelová restaurace
  • Komplex v podobě venkovského sídla

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na severu ostrova Tenerife, 15 km od letiště v údolí Valle de Guerra, 20 km vzdáleném od univerzitního městečka San Cristobal de La Laguna, které bylo dříve hlavním městem Tenerife a dnes je 2. nejdůležitějším centrem ostrova, bylo pro své památky a budovy ze 17. – 19. století zapsáno na seznam UNESCO.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 17 m2): Dvoulůžkový pokoj je stylově vybaven restaurovaným dřevěným nábytkem. K vybavení patří televize se satelitními programy, telefon a minibar, koupelna s WC a vysoušeč vlasů (zdarma na vyžádání). Trezor (za poplatek) je k dispozici na recepci. Balkon má bočním výhledem na moře.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby.

Pokoj superior (příplatek uveden v ceníku – 20 m2): Je prostornější než standardní pokoj, má shodné vybavení a navíc přímý výhled na moře.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a dítě.

Junior suite: (příplatek uveden v ceníku – 30 m2): Patří mezi nejprostornější a nejlépe vybavené pokoje komplexu s jedinečným výhledem na moře. K dispozici jsou župany a ručníky k bazénu.
Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a dítě.

Vybavení

Komplex v podobě venkovské usedlosti a přilehlé zahrady zaujímá 240 000 m2, leží u skalnatého pobřeží a nabízí klid a bezprostřední kontakt s přírodou. K dispozici je celkem 9 pokojů a 3 junior suity. V hlavní budově se nachází recepce, restaurace, salón, sauna, jacuzzi. Na sluneční terase je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Přilehlá zahrada je rozčleněna do 3 zón, pěstují se zde typické kanárské a tenerifské květiny a největší plochu zaujímá část se stromy.

Stravování

V prosklené a prostorné hotelové restauraci s výhledem na moře se podává snídaně.

Sport a zábava

V přírodní jeskyni je prostor na stolní hry, okolí vhodné pro turistiku, výlety autem a lodí. Nejbližší nákupní možnosti jsou v 20 km vzdáleném San Cristobal de La Laguna.

Pláž

Nejbližší pláž Playa de Bajamar se nachází přibližně 8 km od hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 20 km
vzdálenost od Letiště: 15 km

Počasí

Tenerife

24°C Skoro jasno

×