800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Kapverdských ostrovů

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Zažít bouřku s lijákem na Kapverdách je téměř zázrak. Zde prší jen pár dní v roce, takže každá kapka, která spadne na tuto vyprahlou zemi je malý zázrak. A my zrovna byli u toho. Zažili jsme zaoceánskou bouřku s deštěm, hromy, blesky. Myslím, že na to jen tak nezapomeneme. Bylo to 9.4. 2012. Domorodci byli velmi šťastní a spokojení. To, co je pro nás téměř samozřejmost, je tu vzácnost. Jak řekl jeden člověk, co zde žije - každý večer, když jdu spát, tak sním o dešti.

Autor: Hana Šimonová , navštíveno 4/2012 Celý zážitek

Ostrůvek má cca 17 000 obyvatel, takže je vlastně takovým malým městečkem. Obyvatel pomálu, kriminalita téměř nulová, pláže dokonalé, hotel překrásný...volba byla tedy jasná. Naše svatební cesta. A opravdu jsme si nemohli vybrat lépe. Největším zážitkrm pro nás byl celodenní výlet po ostrově, kde jsme navštívili solné doly a také se tam koupalil...a voda nás nadnášela jako v Mrtvém moři. Viděli jsme školy, místní lidé, jak žijí a také fatamorgánu. Zážitků je tolik. Projížďka na koních po…

Autor: Radka Čechová (29 let), navštíveno 7/2012 Celý zážitek

Parádní výlet po ostrově s místními :-)

Autor: Daniela Svobodová , navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Neuvěřitelný zážitek s místním kapitánem :-)

Autor: Daniela Svobodová , navštíveno 7/2014 Celý zážitek

Safari výlet a místní kolemjdoucí...

Kapverdy - to něco mezi Afrikou, Barzílií a Portugalskem.Pokud hledáte nové země, kde ve vnitrozemí žijí po africku,tančíte a bavíte se "NO stress !!!" po jihoamericku a přitom kvůli rodině musíte zajistit dobrý hotel, příp.pro Dámu bazén, jste správně. Problém je už pak v dobré cestovce, výběru letiště , místním sžitím se... Poradíme , byli jsme 10 dní v Clubhotelu Riu Karamboa, ostrov Boa Vista. Jděte na to, není to levné,ale čekitu tančíme 24 hod. nonstop.

Autor: Karel Skopal , navštíveno 6/2009 Celý zážitek

...letisková

Neskutočný zážitok som mala ihneď po výstupe z lietadla na ostrove Boa Vista. Také letisko poskladané pár budov a zakryté akýmisi plachtami, som nikdy nevidela. Ale určite vedeli, prečo to tak stavajú - malo to svoj účel. Lebo Afrika, je Afrika so všetkým čo k tomu patrí - teplo, muchy, komáre...Ale bol to zaujímavý pohľad.

Autor: Dana V. , navštíveno 8/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-6 z 6