800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOMBINACE OSTROVŮ SAL - BOAVISTA - RIU FUNANA + RIU KARAMBOA - 8 DNÍ

8 denní kombinovaný zájezd. Kombinace je ideální možností, jak spojit odpočinkovou dovolenou s poznáním dvou ostrovů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní kombinovaný zájezd
Kombinace je ideální možností; jak spojit odpočinkovou dovolenou s poznáním dvou ostrovů.

Ostrov Sal

Turistické centrum země. Nachází se zde mezinárodní letiště; díky čemuž se ostrov stal snadno dostupným nejen evropské klientele. Na samém jihu ostrova leží u nádherné bělostné pláže v přívětivé zátoce původně rybářská vesnička Santa Maria; dnes spíše turistické městečko. Barva zdejšího moře a jeho přívětivost se mohou bez pochyby srovnávat s nejkrásnějšími plážemi karibiku.

Ostrov Boa Vista

Nejvýchodnější a zároveň 3. největší ostrov Kapverdského souostroví; známý pro své nekonečné písečné pláže; včetně 18 km dlouhé pláže Santa Monica Beach; která je vyhlášena jako jedna z nejkrásnějších pláží celého světa. Donedávna celkem neznámý ostrov se rozkládá na ploše 620 km2 a čítá necelých 4.000 obyvatel. Velkou atrakcí jsou zde kromě 1.000 druhů pestrobarevných ryb i mořské želvy; kterých je zde díky ideálnímu prostředí velké množství. V roce 2007 zde bylo postaveno mezinárodní letiště a od té doby se ostrov Boa Vista stal vyhledávaným letoviskem ke strávení odpočinkové dovolené spojené s množstvím aktivit; mezi něž patří rybaření; windsurfing; surfování; potápění ale i turistika a jiné. Ostrov Boa Vista je také známý kvůli útesům a silným proudům; které spolu s vysokým obsahem železa v místních horninách; matoucím kompasy; způsobily; že se okolí ostrova stalo pohřebištěm a vrakovištěm mnoha lodí. Ostrov Boa Vista je stejně jako již známý ostrov Sal určen všem; kteří chtějí prožít ideální dovolenou v hotelu na pláži v klidném; civilizací jen málo dotčeném prostředí.

Program zájezdu s odletem z Prahy

  • 1. den ubytování v hotelu na ostrově Sal;
  • 2. den transfer na letiště a odlet na ostrov Boa Vista; kde budete ubytováni ve vybraném hotelu 3 noci.
  • 5. den odlet zpět na ostrov Sal; transfer do vámi zvoleného hotelu a ubytování až do konce pobytu.

RIU Funana / Garopa (All Inclusive)

– jeden z nejnovějších a nejkvalitnějších hotelů na Kapverdských ostrovech (první část otevřena před vánocemi 2005; druhá část v létě 2006) patří prestižní hotelové síti RIU; vlastněné cestovní kanceláří TUI. Leží poblíž městečka Santa Maria u vlastní krásné pláže. Vysoká úroveň služeb je zárukou spokojené dovolené.

RIU Karamboa (All Inclusive)

– nedávno otevřený komplex patří k nejluxusnějším a nejlépe vybaveným hotelům na celém Kapverdském souostroví. Komplex leží přímo u krásné písčité pláže a svými službami na vysoké úrovni jistě uspokojí veškerou klientelu.

×