800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Boa Vistu

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Nejhezčí pláž na světě a udivený ... co tam chceme?

Kapverdy - to něco mezi Afrikou, Barzílií a Portugalskem.Pokud hledáte nové země, kde ve vnitrozemí žijí po africku,tančíte a bavíte se "NO stress !!!" po jihoamericku a přitom kvůli rodině musíte zajistit dobrý hotel, příp.pro Dámu bazén, jste správně. Problém je už pak v dobré cestovce, výběru letiště , místním sžitím se... Poradíme , byli jsme 10 dní v Clubhotelu Riu Karamboa, ostrov Boa Vista. Jděte na to, není to levné,ale čekitu tančíme 24 hod. nonstop.

Autor: Karel Skopal , navštíveno 6/2009 Celý zážitek

...letisková

Neskutočný zážitok som mala ihneď po výstupe z lietadla na ostrove Boa Vista. Také letisko poskladané pár budov a zakryté akýmisi plachtami, som nikdy nevidela. Ale určite vedeli, prečo to tak stavajú - malo to svoj účel. Lebo Afrika, je Afrika so všetkým čo k tomu patrí - teplo, muchy, komáre...Ale bol to zaujímavý pohľad.

Autor: Dana V. , navštíveno 8/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-2 z 2
×