800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VENTA CLUB

Velmi příjemný hotelový komplex s báječnou polohou přímo na pláži, službami all inclusive a výběrem dalších aktivit v hotelu/na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi příjemný hotelový komplex přímo na krásné písčité pláži Praia de Chave, s krásným výhledem z restaurace na bazén a moře, ideální poloha pro romantické procházky; jen pár kilometrů od letiště Sal Rei, cca 5 km od hlavního města.

Ubytování

Komfortní klimatizované 2lůžkové pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře, koupelnou (s vysoušečem vlasů) a soc. zařízením, SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za vratnou zálohu), balkonem/verandou, koupelnou; možnost propojených pokojů pro rodiny – na vyžádání; suity – obývací lounge se sofa.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace: Club restaurant a Beach restaurant/pizzeria (nutná rezervace předem) – romantická, přímo na pláži (bufetové obědy, večeře a la carte), 2 bary, bazén, slunečníky/lehátka u bazénu a na pláži (zdarma) sportovní vyžití: aerobic, volejbal, plážový fotbal, vodní gymnastika, tenisový kurt, lukostřelba a další; každý večer animační program od 22.00 hod.; konferenční místnosti, směnárna, lékařská služba ve vyhrazené hodiny. Služby za poplatek: Telefon&fax služby, beauty centrum, boutique. Pro děti: Dětský klub pro děti 3–12 let, dětská část bazénu.

Stravování

All inclusive: Plná penze formou bufetu, lokální/importované alkoholické a nealkoholické nápoje, denní animace u bazénu a na pláži (aerobik, volejbal, vodní pólo apod.), noční zábava s místními umělci, nemotorizované vodní sporty (vyjma šnorchlování), stolní tenis, dětský klub (3–12 let) s dozorem, lekce tance, disco.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Velmi příjemný hotelový komplex s báječnou polohou přímo na pláži, službami all inclusive a výběrem dalších aktivit v hotelu/na pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
×