800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOstrov Sal - africkým Karibikem

Palmeira • Buracona • Terra Boa • Esparagos • Calheta Funda • Murdeira

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy přes Lisabon na ostrov Sal – po příletu transfer do hotelu, individuální volno, nocleh.

2. den

celodenní výlet po ostrově – na sever, malebnými vesničkami Palmeira, Buracona s přírodními koupalištěm, Terra Boa. Zastávka v Pedra de Lume, vesnička známá solným průmyslem, rozvíjeným od r. 1833 – prohlídka kráteru se solnými doly, možnost koupání v léčivých vodách solivaru. Dále do Esparagos, jednoho z důležitých míst na ostrově (především díky mezinárodnímu letišti, vybudovanému v r. 1939 – procházka s průvodcem, individuální volno. Oběd v místní restauraci (zahrnuto v ceně zájezdu). Na zpáteční cestě zastávka na koupání na pláži Calheta Funda, písčité pláži s bílým pískem, azurovou vodou. Nocleh.

3. den

individuální volno.

4. den

celodenní lodní výlet – odjezd do přístavu Palmeria, nalodění, plavba podél pobřeží – zakotvení v zátoce Monte Leao, zastávka na odpočinek, možnost rybaření. Dále plavba do Murdeira Bay – koupání, možnost potápění, relax na pláži, lehký oběd (v ceně zájezdu), pozorování symbolu souostroví – želv. Zpáteční plavba do Palmeiry s krásným pohledem na pobřeží, transfer do hotelu, nocleh.

5. den

individuální volno.

6. den

dopolední vyjížďka na čtyřkolkách – návrat na hotel, polední odpočinek, v pozdějších odpoledních hodinách odjezd na pláž Calheta Funda, ochutnávka místního punče a rumu za doprovodu typických místních bubnů – možnost vyzkoušet si kapverdské a africké tance, nebo podvečerní koupání na pláži. Přejezd do restaurace s mořskými specialitami – ochutnávka místních plodů moře (v ceně zájezdu). Po večeři návrat do hotelu, nocleh.

7. den

individuální volno.

8. den

transfer na letiště, odlet přes Lisabon do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (175 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (120 Kč) • 1lůžkový pokoj (7990 Kč)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kapverdské ostrovy

25°C Polojasno

×