800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVORIZONTE

Hodnocení:
10
z 10 na základě 2 recenzí
"Velmi příjemný; rozlehlý komplex přízemních dřevěných bungalovů v typickém místním stylu a jedné zděné dvoupodlažní budovy (pokoje superior) leží v nejkrásnějším místě mělké; od příboje a proudů chráněné zátoky; přímo u městečko Santa Maria. Krásné koupání a slunění; ideální rodinná dovolená. Hotel je součástí portugalské hotelové sítě; známé pečlivostí poskytovaných služeb. Jde o dlouhodobě prověřenou značku kvality na Kapverdských ostrovech. Výborná poloha je skvělou kompenzací za jednodušší ubytování. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Velmi příjemný; rozlehlý komplex přízemních dřevěných bungalovů v typickém místním stylu a jedné zděné dvoupodlažní budovy (pokoje superior) leží v nejkrásnějším místě mělké; od příboje a proudů chráněné zátoky; přímo u městečko Santa Maria. Krásné koupání a slunění; ideální rodinná dovolená. Hotel je součástí portugalské hotelové sítě; známé pečlivostí poskytovaných služeb. Jde o dlouhodobě prověřenou značku kvality na Kapverdských ostrovech. Výborná poloha je skvělou kompenzací za jednodušší ubytování.

Vzdálenosti

vzdálenost od pláže: u pláže - vzdálenost od letiště: 20 km - vzdálenost od centra: 2;5 km - vzdál. od nákup. možností: 2;5 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj; možnost 1 přistýlky (pro 3. dospělou osobu) - možnost 2 přistýlek (pouze pro děti) - přistýlky formou palandy - individuální klimatizace - televizor se satelitním příjmem - mini lednička (při systému AIl s doplňováním průběžně láhev vody zdarma) - vlastní sociální zařízení (umyvadlo; sprcha nebo vana; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka za poplatek - stejně vybavené superior pokoje v hlavní zděné budově jsou k dispozici za příplatek (mají koupelnu s vanou)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - grill restaurace s obsluhou; herna - bar; snack bar; obchod se suvenýry - noční bar (placené nápoje) - připojení na internet za poplatek - 3 bazény; z toho jeden s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén; miniklub; dětské hřiště

Pláž

krásná písčitá; lehátka a slunečníky zdarma - plážový bar - vybrané vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity zdarma

animační programy - večerní programy; vířivka - tenisový kurt; stolní tenis - plážový volejbal; plážový fotbal - lekce tradičních tanců (coladeira; San Joao; funana; kuduro)

Sportovní aktivity za poplatek

osvětlení tenisového kurtu - potápění

Stravování v ceně

snídaně formou bufetu

Stravování za poplatek

nebo snídaně a večeře formou bufetu (v části Belorizonte) nebo - ALL INCLUSIVE: . snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v době 10 - 24 hodin. (All inclusive jen v části Novorizonte)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
vzdálenost od Letiště: 20 km
Nákupní možnosti: 2,5 km

Recenze

10
25. leden 2011 / Petr Haník

Dokonalá dovolená

Ideální zimní dovolená, perfektní koupání ve vlnách teplého atlantiku. Teplota v noci je zhruba…

Celá recenze >
10
23. leden 2011 / Olga Rácová

Báječná relaxační dovolená

Vynikající, všem vřele doporučuji

Celá recenze >
×