800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIU FUNANA / GAROPA - junior suite

"Jeden z nejnovějších a nejkvalitnějších hotelů na Kapverdských ostrovech (první část otevřena před vánocemi 2005; druhá část v létě 2006) patří prestižní hotelové síti RIU; vlastněné cestovní kanceláří TUI. Leží poblíž městečka Santa Maria u vlastní krásné pláže. Vysoká úroveň služeb je zárukou spokojené dovolené."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

jeden z nejnovějších a nejkvalitnějších hotelů na Kapverdských ostrovech (první část otevřena před vánocemi 2005; druhá část v létě 2006) patří prestižní hotelové síti RIU; vlastněné cestovní kanceláří TUI. Leží poblíž městečka Santa Maria u vlastní krásné pláže. Vysoká úroveň služeb je zárukou spokojené dovolené.

Vzdálenosti

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letište 22 km - vzdálenost od centra 4 km - nákupní možnosti 4 km

Ubytování

- dvoulůžkový pokoj; možnost 1 přistýlky - možnost 2 přistýlek pro děti pouze v junior suitech - individuální klimatizace - stropní ventilátor - telefon; mini lednička - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka - junior suity s obývací částí - internetové připojení (za poplatek) - Ubytování za příplatek - suite - stejné vybavení jako standartní pokoje - možnost 2 přistýlek pro děti - 2 oddělené místnosti

Vybavení

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - 4 restaurace s obsluhou - bar /snack bar; minimarket / - obchod se suvenýry - noční klub; kadeřnictví - připojení k internetu za poplatek - 2 bazény (lehátka; slunečníky a ručníky zdarma - dětský bazén; miniklub; dětské hřiště - internetové připojení (za poplatek)

Pláž

- písčitá; lehátka; slunečníky a ručníky zdarma - plážový bar; vybrané vodní - sporty za poplatek

Sportovní aktivity zdarma

- animační programy - večerní programy - plážový volejbal - fitness / sauna / vířivka - šnorchlování / kajaky

Sportovní aktivity za poplatek

- osvětlení tenisového kurtu - potápění

Stravování v ceně

- ALL INCLUSIVE: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; večeře možná po předchozí rezervaci v restauracích s obsluhou; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v době 10 - 24 hodin (v nočním klubu do 02 hodin)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 22 km
×