800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Hotely Mombasa


Aktuálně nabízíme 3 zájezdy
  Dovolená v Keni plná pohody a odpočinku. Pobyt na pobřeží Indického oceánu si zpestříte čtyřdenním výletem na safari do národního parku Tsavo. Zde si opravdu užijete té pravé Afriky: kemp s výhledem na majestátní Kilimandžáro, klasické safari i západy slunce v africké buši. Dopřejte si zajímavou rodinnou dovolenou - zpestřete si klasický pobyt u moře a poznejte společně se svými dětmi krásu africké přírody.
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
  Vydejte se prozkoumat africkou divočinu plnou zvěře a cizokrajných rostlin. Při návštěvě přírodních parků Tsavo West, Amboseli a Tsavo East na vás čeká celkem osm vyjížděk za zvěří. Pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek budete ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, nebo lodgích.
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
  Dovolená v Keni plná pohody a odpočinku. Pobyt na pobřeží Indického oceánu si zpestříte čtyřdenním výletem na safari do národního parku Tsavo. Zde si opravdu užijete té pravé Afriky: kemp s výhledem na majestátní Kilimandžáro, klasické safari, západy slunce v africké buši i pěší safari. Dopřejte si zajímavou rodinnou dovolenou - zpestřete si klasický pobyt u moře a poznejte společně se svými dětmi krásu africké přírody.
 
  Pro zvolené nastavení nebyly nalezeny žádné termíny.
×