800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari v kombinaci s pobytem na plážích. Zažijte Keňu v její plné kráse!

    Vydejte se prozkoumat africkou divočinu plnou zvěře a cizokrajných rostlin. Při návštěvě přírodních parků Tsavo West, Amboseli a Tsavo East na vás čeká celkem osm vyjížděk za zvěří. Pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek budete ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, nebo lodgích.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Mombasa
Po přistání na letišti v Mombase na Vás bude čekat zástupce CK Marco Polo, který Vás vyzvedne a zaveze vás do hotelu, kde si budete moci odpočinout po dlouhé cestě z Evropy.
Ubytování: Sentrim Castle Royal Hotel

2. den

Mombasa - Tsavo West National Park
Po snídani si zabalíte věci a vyrazíte do národního parku Tsavo West , kde si uděláte nejednu zastávku na pozorování přírody a dopolední safari. Dále se zastavíte u vodopádů v Mzimě, kde budete sledovat hrochy a krokodýly. Pozdní oběd si sníte po příjezdu do lodge, kde si následně odpočinete. Navečer se vydáte na další safari, kdy do lodge se vrátíte až večer.
Ubytování: Ngulia Safari Lodge
Strava: Snídaně, oběd, večeře

3. den

Tsavo West National Park - Amboseli National Park
Po snídani vyrazíte na dopolední safari. Oběd si sníte formou balíčku na cestě a odpoledne již budete uhánět do národního parku Amboseli. Po příjezdu do kempu se ubytujete a odpoledne ztrávíte relaxací v kempu a jeho blízkém okolí.
Ubytování: Kibo Safari Camp
Strava: Snídaně, oběd, večeře

4. den

Amboseli National Park
Brzo ráno vás probudí průvodce, sníte si suchary, vypijete kávu a při východu slunce vyrazíte na ranní safari, které je kouzelné především díky predátorům, kteří se shánějí po potravě. Snídani si vychutnáte po návratu v kepmu. Zbytek dopoledne budete odpočívat a nabírat sílu na odpoledne, kdy vás čeká opět safari v národním parku Amboseli , který je domovem lvů, bůvolů, žiraf, slonů, zeber, levhartů a mnoho dalších druhů zvířat.
Ubytování: Kibo Safari Camp
Strava: Snídaně, oběd, večeře

5. den

Amboseli National Park - Tsavo East National Park
Po snídani se vydáte do národního parku Tsavo East , kde pro vás bude připravené další safari. Oběd si sníte po cestě ve formě balíčku. Odpolední safari bude opět v parku Tsavo East. Večer si vychutnáte poslední noc v bushi, před vaším odjezdem na písčité pobřeží s nádhernými plážemi.
Ubytování: Sentrim Tsavo
Strava: Snídaně, oběd, večeře

6. den

Tsavo East - Watamu
Ráno se v klidu nasnídáte a vyrazíte na dopolední safari . Po návratu si vychutnáte oběd a odpoledne se vydáte na cestu z vnitrozemí na pobřeží. Před večeří se ubytujete ve vašem hotelu a vyrazíte na jídlo.
Ubytování: Turtle Bay Beach Club
Strava: Snídaně, oběd, večeře

7. - 9. den

Watamu
Tyto tři dny jsou vyhrazeny pro relaxaci na nádherných pískových plážích Indického oceánu. Pohodlné ubytování je pro vás připravené v Turtle Bay Beach Club. Stravování je formou all inclusive
Ubytování: Turtle Bay Beach Club
Strava: all inclusive

10. den

Watamu - Mombasa
Dnešek je váš poslední den v Africe. Po snídani si vyražte ještě vychutnat pláže u Indického oceánu a po obědě vás převezeme na letiště v Mombase, odkud v závislosti na vybraném leteckém spoejní odletíte zpět do Evropy.
Strava : Snídaně, oběd

Ubytování

Turtle Bay Beach
Poloha
Vzdálenost od letiště v Mombase 120 km, vzdálenost od letiště v Malindi 25 km.
Hotel se nachází přímo u slavného mořského parku Watamu Marine national park, u 200 m dlouhé překrásné pláže s bílým pískem, která je považována za jednu z nejhezčích v Keni.
Samotná budova se rozkládá v tropické zahradě, kde je umístěno celkem 147 pokojů, bazén, restaurace a všechno další zázemí hotelu.
Ubytování
Hotel nabízí několik druhů pokojů
Super Club Rooms - 89 pokojů
Tyto pokoje byly renovovány a zrekonstruovány, všechny mají oddělenou koupelnu s vanou a sprchou, balkon, klimatizaci, kávovar, moskytiéru. K dispozici jsou i propojené pokoje a 3 pokoje pro handicapované se sprchou. V těchto pokojích se mohou ubytovat 2-3 dospělí a 2 děti.
LAMU - Superior Rooms - 44 pokojů
Pokoje nacházející se v bungalovech, některé s výhledem na oceán. Vsechny mají klimatizaci a stropní ventilátor, oddělenou koupelnu s vanou a sprchou a patio nebo terasu. Moskytiéra na vyžádání. Ubytovat se zde mohou 2 osoby.
Ocean Front Rooms - 14 pokojů
Všech 14 zrenovovaných pokojů s přístupem na pláž, klimatizací, stropním ventilátorem, vanou a sprchou, balkonem a patiem, moskytiérou, kávovarem.
Ubytovat se zde mohou 2 dospělí a 1 dítě nebo 3 dospělí.
All inclusive
V ceně all inclusive je zahrnuto:
snídaně, oběd a večeře bufetovým stylem v hlavní restauraci
občerstvení od 12 do 18 hodin
pizzerie (některá jídla nejsou zahrnuta v all inclusive)
keňské víno, pivo, likéry, nealkoholické nápoje, ovocné džusy
katamarán, kánoe, windsurfing, 1 lekce potápění v bazénu zdarma, stolní hry, loďlky s vesly, tenis, půjčovna kol, miniklub pro děti od 4-12ti let, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, šnorchlování, lekce Svahilštiny, diskotéka, akrobatické show, hadí show a mnoho dalších sportovních a kulturních aktivit. tématické večery - africká, orientální, italská, mexická, arabská noc
Služby nezahrnuté v ceně all inclusive
prádelna, telefony na recepci, hlídání dětí, lékař, sejfy, kadeřnictví, masáže, lekce windsurfingu pro pokročilé, potápění.
Další vybavení hotelu
recepce, bazén, konferenční místnost, lékař, sejf za příplatek.

Ngulia Safari Lodge
Popis
Ngulia Safari Lodge se nachází v národním parku Tsavo West a nabízí překrásné výhledy na panorama parku. Kousek od hotelu se nachází známá rezervace nosorožců.
Pokoje
Ngulia Safari Lodge nabízí padesát dva pokojí, vybavených koupelnou, sprchou, záchody. U každého stanu je terasa s vyhlídkou do přírody a na divoce žijící zvířata.
Vybavení hotelu
bazén, restaurace, dva bary s výhledem na divoce žijící zvířata, konferenční sál, obchod se suvenýry

Sentrim Mombasa Castle Royal hotel
Poloha
Mombasa je druhé největší město v Keni ležící na indickém oceánu. V blízkosti hotelu se nachází mnoho kulturních i turictických zajímavostí jako např. slavný Fort Jesus.
Ubytování
Tento hotel v nedávné době investoval do počítačového vybavení a bezpečnostního zařízení ve všech pokojích.
Hotel má 68 pokojů ve čtyřech podlažích. V hlavní budově naleznete restauraci, bar, recepci, obchůdek.

Kibo Safari Camp
Popis
Kibo Safari Camp se nachází v Přírodní rezervaci Amboseli s nádherným výhledem na majestátní horu Kilimandžáro, nejvyšší horu Afriky. Amboseli, což v jazyce domorodých Masajů znamená "slaný prach, je místem plným ostrých kontrastů. Park nabízí klasický hollywoodský obraz Afriky.
Ubytování
Kibo Safari Camp má 73 samostatných stanů pro jedno, dvou, třílůžkové a rodinné ubytování. Postele jsou pohodlné a vyhovují Bush protokolům tak, aby zajistili klidný spánek! Všechny stany mají splachovací záchody, sprchy a umyvadla. Svoji koupel si můžete vychutnat jak se vám líbí: bublající horké nebo osvěžující chladné. Za celou dobu svého pobytu v africké buši, bude Kibo Safari Camp Váš domov daleko od domova!

×