800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyADANSONIA VILLAGE RESORT

AdanSonia Village Resort je situován uprostřed vyhledávaného keňského letoviska Diani Beach, které je světově známé pro svou nádhernou písečnou pláž omývanou průzračně čistou vodou Indického oceánu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

AdanSonia Village Resort je situován uprostřed vyhledávaného keňského letoviska Diani Beach, které je světově známé pro svou nádhernou písečnou pláž omývanou průzračně čistou vodou Indického oceánu. Adansonia je odlišná od přeplněných a hlučných hotelových komplexů právě tím, že klade hlavní důraz na maximální soukromí klientů a jejich pohodové relaxování v klidu uzavřeného resortu s celkovou kapacitou maximálně 8 ubytovaných hostů. Pro tyto účely slouží dvě nově vybudované vily se zahradou a velkým bazénem. Vzdálenost resortu od pláže je 170 metrů (asi 5 minut chůze). K dispozici jsou Vám zajištěny vstupy do plážových resortů, kde můžete využít jejich služeb (lehátka a občerstvení).

Vybavení

Součástí vybavení obou vil je: vysokorychlostní internet, TV, DVD přehrávač, telefon, klimatizace, vybavená kuchyně s lednicí, prádelna, gril, USB internet.

Pláž

- nádherná, písčitá bez nutnosti obuvi do vody
- korálový útes táhnoucí se podél pobřeží (cca 700 m od břehu)
- vzdálenost od pláže 170 m (asi 3-4 minuty chůze)

Počasí

Casuarina - Malindi

22°C Dešťové přeháňky

Mombasa

25°C Převážně oblačno

×