800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGOLF & SAFARI

Zájezd Golf & Safari se uskuteční v oblasti rovníku a hlavního města Keni Nairobi. Nairobi je největší město ve východní Africe. V průběhu téměř 100 let se stalo jedním z hlavních měst moderní Afriky a sídlem Organizace spojených národů. Je to živé a rostoucí město, mozaika z mnoha ras a kultur. Může se pochlubit 11 golfovými hřišťi a širokou paletou vynikajících restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zájezd Golf & Safari se uskuteční v oblasti rovníku a hlavního města Keni Nairobi. Nairobi je největší město ve východní Africe. V průběhu téměř 100 let se stalo jedním z hlavních měst moderní Afriky a sídlem Organizace spojených národů. Je to živé a rostoucí město, mozaika z mnoha ras a kultur. Může se pochlubit 11 golfovými hřišťi a širokou paletou vynikajících restaurací.

Hotel

Safari Park Hotel ****

Jedná se o luxusní resort, který se nachází 15 minut od srdce Nairobi na 64 akrech krajinářské zahrady, je bohatý na exotické rostliny, africké stromy a ptáky. Budovy jsou postaveny v jedinečném tradičním africkém stylu s moderním vybavením. Naleznete zde tropický bazén o rozloze 2000 metrů čtverečných, největší v Africe. Prostorné pokoje, s ručně vyřezávanými lůžky a luxusní koupelny (italský mramor, vysoušeče vlasů, mini bar a televize) jsou více než pohodlné. Safari Park Hotel je designový hotel - Armando Tanzini, Harold Thompson z Encho v Kalifornii navrhly budovy a výzdobu.

Tento resort je nejambicióznější projekt ve východní a střední Africe. Je vybaven 7 výbornými restauracemi, tenisovými kurty, kasinem a konferenčním zázemím. Naleznete zde 204 pokojů a apartmá.

Jacaranda HOTEL ****

Jacaranda Hotel je vzdálen jen několik minut od centra města. Hotel má zrekonstruované pokoje s koupelnou, TV se satelitním příjmem a 24-hodinovou pokojovou službu. Má dvě restaurace a tři bary, plavecký bazén. Naleznete zde 103 pokojů.

Rift Valley Lodge & Golf Resort

Rift Valley Lodge a Golf Resort leží jen hodinu a půl od Nairobi, je to nejnovější přírůstek do příkopové propadliny. 30 krásných pokojů, stylově prolnutý starý africký design s nejlepším moderním vybavením, pokoje nabízejí zcela novou úroveň luxusu na okraji Velké příkopové propadliny v Keni. V blízkosti je napajedlo, kde se buvoly a půvabné antilopy pravidelně shromažďuj. Hlavní klubovna nabízí jeden z nejlepších kulinářských zážitků v Africe s vynikající středomořskou kuchyní podávané na balkoně s nádhernými výhledy.

Sweetwaters - stanový tábor

leží v srdci 24000 akrové Sweetwaters zvířecí reservace, s nádhernými výhledy přes pláně na zasněžené vrcholy Mount Kenya. 30 luxusních stanů s výhledem na napajedlo, v noci osvětlené, poskytuje vynikající možnost pozorování zvířat. Tato zvířecí svatyně je nejbližší rezervací od Nairobi (2,5 hodiny jízdy), je domovem pro všechny zvířata z velké pětky a má nejvyšší poměr zvířat na plochu v jakéhokoli parku nebo rezervaci v Keni. Na Sweetwaters je spousta zvířat. Pozorovat zvířata můžete také pěšky v doprovodu domorodého průvodce, na koních nebo i na velbloudech. Noční pozorování zvířat, obědy a večeře v buši jsou potěšení.

Pokoje

Safari Park Hotel nabízí široký výběr pokojů, které jsou větší než standard a ensuite mramorové koupelny (vana a sprchový kout), dřevěné leštěné podlahy, starožitný africký nábytek. OK dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje.

Všech 204 pokojů - 168 luxusních pokojů, 21 junior suites, 8 Business apartmá, 6 Executive apartmá a 1 prezidentské apartmá je rozprostřeno v 9 dvoupodlažních blocích s balkony s výhledem na krásně upravené zahrady. Všechny pokoje mají velká okna. Jsou vybaveny pracovním stolem, s přístupem na internet, satelitní televizí a elektronickými trezory. K vybavení patří zařízení na výrobu čaje a kávy, minibar, vysoušeč vlasů, evropské adaptéry, deštníky a sítě proti moskytům. Hotel má recepční službypo celých 24 hodin.

Zábava

Golfová hřiště, safari. V Safari Park Hotelu je nejlepší zábava na jednom místě v Nairobi. Je to kombinace hospod, diskoték, karaoke, živé zábavy a Casina a to vše v areálu hotelu. Slavný Safari Cats, tanečníci a akrobaté jsou bezkonkurenční s dechberoucím 45 minutovým živém vystoupení v Nyama Choma Ranch. Živá kapela v Africké restauraci. Pokud máte vášeň pro disco tanec, Cats Club Discotheque je to pravé místo.

Hřiště

RIFT VALLEY GOLF CLUB *****

5940 yards - par 72 - 18 holes

Velmi populární o víkendech mezi místními hráči, hřiště s náročným charakterem. První hráč, který zde zahrál 71 ran, irský profesionální golfista David Jones, popsal hřiště jako nejlepší mladé hřiště na kterém kdy hrál.

MUTHAIGA GOLF CLUB *****

6801 yd - par 72 - 18 jamek.

Muthaiga Golf Club leží na okraji lesa Karura. Nachází se zde mnoho domorodých stromů. Různé druhy stromů a kvetoucích keřů přicházejí do hry téměř na každé jamce a přispívají k nádherné dispozici hřiště. Na hřišti se hraje Keňa Open Golf Championship, který je součástí evropské PGA. K minulých vítězů patří např.: Ballesteros, Woosnam, Canizaes en Maarten Lafeber. Přední části nejrychlejších greenů ve východní Africe jsou chráněny bunkry. Hřiště je velmi dobře udržované a je radost na něm hrát. Muthaiga Golf Club nedávno prošel kompletní rekonstrukcí pod dohledem architekta Petra Markovich, který také navrhl Arabella Golf Club v Jižní Africe. Hřiště bylo zvoleno jedním z top 10 golfových hřišť v Jižní Africe.

KAREN GOLF A COUNTRY CLUB *****

6953 yd - par 72 - 18 jamek

Hřiště hostilo Keňa Open 16 - 21 března 2004. Je to jedeno z nejhezčích hřišť v Keni pro hojnost kvetoucích stromů a keřů. Karen Country Club si musíte zahrát, je to jistě jeden z nejlepších 18-jamkových hřišť v zemi. Hřiště se nachází v blízkosti domu Karen Blixen autorky knihy "Out of Africa" v koloniálním předměstí Karen. Karen Country Club je příjemným prostředím pro hru.

NAIROBI ROYAL GOLF CLUB *****

7021 yd - par 71 - 18 jamek.

Hřiště hostí některé národní prestižní turnaje. Prvních devět jamek je relativně plochých, zatímco druhých devět je v kpúcovitém terénu. Hřiště je velmi dobře udržované. Kvetoucí keře a obrovský sortiment dřevin dokreslují krásu hřiště. Z hřiště jsou krásné výhledy na okolní Ngong Hills. V Royal Golf Clubu Nairobi naleznete některé z nejkrásnějších jamek v Keni.

SIGONA GOLF CLUB *****

6892 yd par 72 - 18 jamek

Sigona Golf Club má dobrou pověst, nacházejí se zde některé z nejkrásnějších fervejí v Keni. Hřiště je umístěno v blízkosti Rift Valley, v nadmořské výšce 6600 ft (2200 m). Nadprůměrné srážky udržují trávu na hřišti svěží a zelenou po celý rok. Hřiště je kopcovité a většina z osmnácti odpališť jsou zvýšená. Hřiště vyzkouší vaše golfové dovednosti včetně fyzické kondice.

LIMURU COUNTRY CLUB *****

6598 yd - par 71 - 18 jamek

Limuru Country Club je 18-jamkové golfové hřiště velmi příjemné pro hru. V okolí se nacházejí čajové plantáže. Hřiště upravené a dobře udržované. Ve výšce 7000 stop (2130 metrů) dostává golfové hřiště více srážek a nabízí svěží zelený trávník. Většina pískových překážek je velmi hluboká.

Slevy

Negolfista: - 5.900,- Kč. 4 a více účastníků zájezdu: - 5.400,- Kč.

Příplatky

1x green fee vč. transferu - 2.500,- Kč. Extra noc vč. golfu vč. snídaně v Safari Park Hotel - 5.200,- Kč.

Program zájezdu

DEN 1
Po příjezdu do Nairobi, budete vyzvednuti na letišti a převezeni do Jacaranda Hotelu pro přenocování.

Den 2
V dohodnutý čas, vyjížďka vozidlem 4WD směrem Rift Valley Region. V odpoledních hodinách hra golfu v Rift Valley Golf Club. Přenocování v Great Rift Valley Lodge.

DEN 3
Golfová hra v údolí Rift Golf Club. Přenocování v Great Rift Valley Lodge.

DEN 4
V dohodnutý čas, vyjížďka na Mount Keňa Region. Odpolední vyjížďka na pozorování zvířat. Přenocování v Sweetwaters stanovém táboře.

DEN 5
V dohodnutý čas, návrat zpět do Nairobi. Přenocování v Safari Park Hotel.

DEN 6 - DEN 7
Hra golfu - výběr z 5 různých hřišť. Přenocování v Safari Park Hotel.

Počasí

Casuarina - Malindi

24°C Převážně oblačno

Kimbala

25°C Převážně oblačno

×