800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKeňa KLASIK

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet pravidelnou leteckou linkou do Istanbulu a odtud dále do Nairobi.

2. den

PŘÍLET DO NAIROBI A PŘEJEZD DO NÁRODNÍHO PARKU MT. KENYA
Přílet do Nairobi po půnoci. Po vyřízení vstupních víz transfer do hotelu NAIROBI SAFARI CLUB. Ubytujete se a odpočinete si po letu. Snídaně v hotelu a během dopoledne odjezd na sever do národní parku Mt. Kenya. Příjezd do Serena Mountain Lodge. Z vyhlídkové terasy lodge můžete sledovat první zvířata u napajedla. Večeře.

3. den

NÁRODNÍ PARK MT. KENYA - SAMBURU
Po snídani přejedete dále do národního parku Samburu. Poobědváte a poté se vydáte na odpolední safari. Návrat do lodge na večeři.

4. den

NÁRODNÍ PARK SAMBURU
Vstanete brzy ráno, dáte si malé občerstvení a vyrazíte na první ranní safari. Po safari se vrátíte zpět do lodge na snídani a dopoledne můžete odpočívat. Po obědě vás čeká odpolední safari s návratem na večeři.

5. den

SAMBURU - LAKE NAKURU
Po snídani odjete ze Samburu do národního parku Lake Nakuru. Na obědváte se v lodgi a odpoledne věnujete pozorování ptáků u jezera. Večeře v lodgi.

6. den

LAKE NAKURU - MASAI MARA
Snídane v lodgi přejezd přes pláně Loita do největšího národní parku v Keni, do Masai Mary. Naobědváte po cestě v Keekorok Lodge. Po příjezdu do Mara Serena Lodge se ubytujete a vyrazíte na safari. Na večeři návrat do lodge.

7. den

MASAI MARA
Celý den věnujete pozorování zvěře v Masai Maře. Snídaně, oběd a večeře v kempu.

8. den

MASAI MARA - NAIROBI
Snídaně v lodgi a čeká vás návrat do Nairobi. V Nairobi se ubytujete v hotelu Nairobi Safari Club a odpoledne budete mít volné k odpočinku. Večer odjete na večeři do restaurace Carnivore a poté už transfer na letiště.

9. den

NÁVRAT DO PRAHY
Po půlnoci odlet pravidelnou linkou do Prahy s přestupem v Istanbulu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Casuarina - Malindi

23°C Polojasno

Kimbala

21°C Skoro jasno

×