800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKeňa – migrace zvířat

Nairobi • Mt. Kenya • NP Lake Nakuru • Masai Mara

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Nairobi.

2. den

Po příletu transfer do hotelu, ubytování a odpočinek. Nocleh.

3. den

Ráno přejezd do Mt. Kenya. Oběd a ubytování v podhůří Mt. Kenya. Odsud se nabízejí úžasné pohledy na zvířata, která přicházejí zahnat svou žízeň k vodním napajedlům. Vydejte se na 2hodinovou procházku deštným pralesem s průvodcem, který vám řekne něco blíže k místní fauně. Večeře a nocleh.

4. den

Brzy ráno snídaně a přejezd do Národního parku Lake Nakuru. Během cesty krátká vyhlídková zastávka na Nyahururu Falls. Oběd a ubytování v NP Lake Nakuru. Odpolední safari v parku. Jezero Nakuru je nazýváno "ornitologickým rájem" kvůli obrovským hejnům plameňáků, které zde můžeme vidět téměř celý rok. Jezero je velmi mělké, jeho hladina ročně kolísá v rozmezí až čtyř metrů. Jelikož v parku jsou i velké plochy lesů a trav, je zde velmi bohatá flora a fauna. Večeře a nocleh.

5. den

Po snídani odjezd do Národní rezervace Masai Mara. Cesta povede přes městečko Narok a bude pokračovat do Sekenani. Vstup do rezervace, ubytování a oběd. Oblast Masai Mara je považována za nejkrásnější v Africe. Tato rezervace je jednou z mála nedotčených oblastí, kde žijí zvířata prakticky nerušena civilizací a kde se nachází mnoho vzácných druhů zvěře. Rozlehlé pláně jsou domovem pro stáda zeber, gazely, žirafy, opice, slony a také třeba nosorožce a krokodýly. Večeře a nocleh.

6. den

Brzká snídaně a odjezd na celodenní safari v rezervaci. Oběd formou pikniku. Při západu slunce návrat do lodge. Večeře a nocleh.

7. den

V dopoledních hodinách návrat do Nairobi. Návštěva Karen Blixen Museum a Žirafího Centra. Možnost nákupů, transfer na letiště a odlet do Evropy.

8. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (7990 Kč)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Casuarina - Malindi

30°C Skoro jasno

Kimbala

30°C Skoro jasno

×