800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKeňou křížem krážem

Během tohoto safari budete mít možnost vidět to nejlepší z Keni. Tři noci v Masai Mara zajisté garantují to, že uvidíte zástupce divoké zvířeny od lvů, slonů, nosorožců po žirafy, zebry, antilopy a ještě více. Jezera Nakuru a Navasha se nacházejí v srdci skutečné Keni, program je možné kombinovat s pobytem v Mombase Tanzanií či Zanzibarem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Navštivte ráj všech milovníků přírody. Během tohoto safari budete mít možnost vidět to nejlepší z Keni. Tři noci v Masai Mara téměř garantují to, že uvidíte zástupce divoké zvířeny od lvů, slonů, nosorožců po žirafy, zebry, antilopy a ještě více. Jezera Nakuru a Navasha se nacházejí v srdci skutečné Keni, program je kombinován s pobytem v Mombase. Lze však kombinovat i s Tanzanií či Zanzibarem.

V blízkosti

1. DEN - NAIROBI

  • Přílet na mezinárodní letiště v Nairobi a následný transfer do hotelu, kde budete mít možnost seznámit se s podrobným programem safari a připravit se na následující pobyt v Keni.


2. DEN - NÁRODNÍ PARK AMBOSELI

  • Transfer do národního parku Amboseli, který je známý především četným výskytem slonů, ale také nádhernými výhledy na nejvyšší horu Afriky Kilimandžáro, které se nachází v sousední Tanzánii. Ubytování v Amboseli Sopa Lodge, která je vynikajícím výchozím bodem k objevování celého národního parku. Oběd. Odpoledne pozorování zvěře v jejím přirozeném prostředí. Návrat do lodge, večeře.

3. DEN - JEZERO NAIVASHA

  • Transfer z národního parku Amboseli do Nairobi, odtud pak po obědě dále přes údolí Great Lift Valley, kde leží nekolik jezer, jedno z nich jezero Naivasha. Ubytování v Naivasha Sopa Lodge, pozorování zvěře.


4. DEN - JEZERO NAKURU

  • Po snídani odjezd k jezeru Nakuru, kde uvidíte pravou Keňu. V této oblasti se usídlovali první britští kolonizátoři. Příroda v okolí jezera je obdivuhodná, jezero je domovem tisíců plameňáků a dalších druhů ptactva a zvířat. Odpoledne pozorování zvěře. Návrat do Naivasha Sopa Lodge.

5. DEN - NÁRODNÍ PARK MASAI MARA

  • Po snídani opustíte údolí Great Rift Valley s následným přejezdem do Masai Mara. Dva dny strávíte mezi zebrami, slony, nosorožci, lvy a dalšími zvířaty. Národní park Masai Mara patří mezi nejlepší parky v Africe vůbec, vidět zde můžete „velkou pětku“ i další divoce žijící zvěř, jako zebry či hrochy. Pozorování zvěře. Ubytování v Mara Sopa Lodge.

6. DEN - MASAI MARA

  • Časné ranní, dopolední a odpolední pozorování zvěře. Návrat na ubytování.

 

7. DEN - MOMBASA

  • Po snídaní návrat do Nairobi a následný přelet do Mombasy a pokračování v pobytu na pobřeží.

8.–9. DEN – POBYT U MOŘE

  • Relaxační část pobytu na pobřeží v hotelu **** kategorie se stravou all inclusive.


10. DEN - MOMBASA - PRAHA 

  • Návrat zpět do Prahy.

Počasí

Casuarina - Malindi

27°C Skoro jasno

Kimbala

26°C Skoro jasno

×