800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN & SAND RESORT

Luxusní hotel otevřený v roce 2003 se 300 pokoji se nachází přímo na pláži ve středisku Kikambala.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž pokrytá jemným bílým pískem s mírnou svažitostí dna přímo před hotelem. Koupání oceánského typu (viz též informace na úvodní dvoustraně této kapitoly).

Poloha

Hotel je situován asi 30 km severně od Mombasy a 42 km od letiště na samostatné pláži v rozlehlé tropické zahradě. Transfer z letiště do hotelu trvá asi hodinu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (kajaky, kanoe, windsurfing, potápěčské centrum). Nepravidelně zábavní programy přímo v hotelu. Noční podniky v Mombase.

Stravování

Služby v rozsahu all inclusive zahrnují plnou penzi s nápoji místní výroby.

Vybavení hotelu

Hotel je oficiálně zařazen do kategorie 4*. Třípatrové pavilony hotelu leží v palmové zahradě. Hotel má dvě hlavní a tři specializované restaurace, čtyři bary včetně baru u bazénu, čtyři bazény, z nichž tři mají mořskou vodu, dětský klub, kadeřníka, masážní salon, obchod se suvenýry, fitness, dětský klub, internetový koutek. Lehátka na travnatých plochách v hotelové zahradě a u bazénu.

Pokoje

Účelné ale prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu. Některé pokoje mají výhled na moře, jiné do zahrady. Na vyžádání jsou k dispozici rodinné pokoje pro čtyři osoby. K vybavení pokoje patří TV, pokojový trezor, klimatizace, stropní větrák, kávovar. Za poplatek lze vyžádat mini chladničku.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 32 km
vzdálenost od Letiště: 42 km

Počasí

Casuarina - Malindi

27°C Převážně oblačno

Mombasa

26°C Polojasno

×