800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIMBA LODGE

"90 km od hlavního města Nairobi u jezera Naivasha najdete velmi kvalitní lodge. Z jedné strany jezero a z druhé strany krásný výhled na horu Mt. Longonot. Lodge je postavena v nadmořské výšce 1880 m n. m. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

90 km od hlavního města Nairobi u jezera Naivasha najdete velmi kvalitní lodge. Z jedné strany jezero a z druhé strany krásný výhled na horu Mt. Longonot. Lodge je postavena v nadmořské výšce 1880 m n. m.

Ubytování

70 pokojů je rozdfělených do pavilonů po 10 pokojích a architektura jednotlivých pavilonů dbá velmi na dodržení souladu s přírodním prostředím. Kámen a dřevo jsou základními stavebními prvky. V každém pavilonu jsou k dispozici buď propojené pokoje, nebo přímo rodinné pokoje, aby zde mohly pohodlné zázemí najít i rodiny.

Vybavení

V hotelu je k dispozici také dětský bazén. Hotel má zázemí i pro firemní akce - má konferenční místnosti a možnost stravování pro uzavřené skupiny hostů. Prodejna suvenýrů, prádelna, masáže, konferenční místnost, hotelový trezor, bazén pro děti, bazén, venkovní posezení, restaurace, recepce.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 90 km
×