800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAFARI PARK

Hotel Safari Park Hotel se nachází nedaleko od centra hlavního města Keni Nairobi. Nairobi je největší město ve východní Africe. V průběhu téměř 100 let se stalo jedním z hlavních měst moderní Afriky a sídlem Organizace spojených národů. Je to živé a rostoucí město, mozaika z mnoha ras a kultur. Může se pochlubit 11 golfovými hřišťi a širokou paletou vynikajících restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Safari Park Hotel se nachází nedaleko od centra hlavního města Keni Nairobi. Nairobi je největší město ve východní Africe. V průběhu téměř 100 let se stalo jedním z hlavních měst moderní Afriky a sídlem Organizace spojených národů. Je to živé a rostoucí město, mozaika z mnoha ras a kultur. Může se pochlubit 11 golfovými hřišťi a širokou paletou vynikajících restaurací.

Ubytování

Hotel nabízí široký výběr pokojů, které jsou větší než standard a ensuite mramorové koupelny (vana a sprchový kout), dřevěné leštěné podlahy, starožitný africký nábytek. OK dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokojei. Všech 204 pokojů - 168 luxusních pokojů, 21 junior suites, 8 Business apartmá, 6 Executive apartmá a 1 prezidentské apartmá je rozprostřeno v 9 dvoupodlažních blocích s balkony s výhledem na krásně upravené zahrady. Všechny pokoje mají velká okna. Jsou vybaveny pracovním stolem, s přístupem na internet, satelitní televizí a elektronickými trezory. K vybavení patří zařízení na výrobu čaje a kávy, minibar, vysoušeč vlasů, evropské adaptéry, deštníky a sítě proti moskytům. Hotel má recepční službypo celých 24 hodin.

Vybavení

Jedná se o luxusní resort, který se nachází 15 minut od srdce Nairobi na 64 akrech krajinářské zahrady, je bohatý na exotické rostliny, africké stromy a ptáky. Budovy jsou postaveny v jedinečném tradičním africkém stylu s moderním vybavením. Naleznete zde tropický bazén o rozloze 2000 metrů čtverečných, největší v Africe. Prostorné pokoje, s ručně vyřezávanými lůžky a luxusní koupelny (italský mramor, vysoušeče vlasů, mini bar a televize) jsou více než pohodlné. Safari Park Hotel je designový hotel - Armando Tanzini, Harold Thompson z Encho v Kalifornii navrhly budovy a výzdobu. Tento resort je nejambicióznější projekt ve východní a střední Africe. Je vybaven 7 výbornými restauracemi, tenisovými kurty, kasinem a konferenčním zázemím. Naleznete zde 204 pokojů a apartmá.

Zábava

Golfová hřiště, safari. V Safari Park Hotelu je nejlepší zábava na jednom místě v Nairobi. Je to kombinace hospod, diskoték, karaoke, živé zábavy a Casina a to vše v areálu hotelu. Slavný Safari Cats, tanečníci a akrobaté jsou bezkonkurenční s dechberoucím 45 minutovým živém vystoupení v Nyama Choma Ranch. Živá kapela v Africké restauraci. Pokud máte vášeň pro disco tanec, Cats Club Discotheque je to pravé místo.

Hřiště

MUTHAIGA GOLF CLUB *****

6801 yd - par 72 - 18 jamek.

Muthaiga Golf Club leží na okraji lesa Karura. Nachází se zde mnoho domorodých stromů. Různé druhy stromů a kvetoucích keřů přicházejí do hry téměř na každé jamce a přispívají k nádherné dispozici hřiště. Na hřišti se hraje Keňa Open Golf Championship, který je součástí evropské PGA. K minulých vítězů patří např.: Ballesteros, Woosnam, Canizaes en Maarten Lafeber. Přední části nejrychlejších greenů ve východní Africe jsou chráněny bunkry. Hřiště je velmi dobře udržované a je radost na něm hrát. Muthaiga Golf Club nedávno prošel kompletní rekonstrukcí pod dohledem architekta Petra Markovich, který také navrhl Arabella Golf Club v Jižní Africe. Hřiště bylo zvoleno jedním z top 10 golfových hřišť v Jižní Africe.

KAREN GOLF A COUNTRY CLUB *****

6953 yd - par 72 - 18 jamek

Hřiště hostilo Keňa Open 16 - 21 března 2004. Je to jedeno z nejhezčích hřišť v Keni pro hojnost kvetoucích stromů a keřů. Karen Country Club si musíte zahrát, je to jistě jeden z nejlepších 18-jamkových hřišť v zemi. Hřiště se nachází v blízkosti domu Karen Blixen autorky knihy "Out of Africa" v koloniálním předměstí Karen. Karen Country Club je příjemným prostředím pro hru.

NAIROBI ROYAL GOLF CLUB *****

7021 yd - par 71 - 18 jamek.

Hřiště hostí některé národní prestižní turnaje. Prvních devět jamek je relativně plochých, zatímco druhých devět je v kpúcovitém terénu. Hřiště je velmi dobře udržované. Kvetoucí keře a obrovský sortiment dřevin dokreslují krásu hřiště. Z hřiště jsou krásné výhledy na okolní Ngong Hills. V Royal Golf Clubu Nairobi naleznete některé z nejkrásnějších jamek v Keni.

SIGONA GOLF CLUB *****

6892 yd par 72 - 18 jamek

Sigona Golf Club má dobrou pověst, nacházejí se zde některé z nejkrásnějších fervejí v Keni. Hřiště je umístěno v blízkosti Rift Valley, v nadmořské výšce 6600 ft (2200 m). Nadprůměrné srážky udržují trávu na hřišti svěží a zelenou po celý rok. Hřiště je kopcovité a většina z osmnácti odpališť jsou zvýšená. Hřiště vyzkouší vaše golfové dovednosti včetně fyzické kondice.

LIMURU COUNTRY CLUB *****

6598 yd - par 71 - 18 jamek

Limuru Country Club je 18-jamkové golfové hřiště velmi příjemné pro hru. V okolí se nacházejí čajové plantáže. Hřiště upravené a dobře udržované. Ve výšce 7000 stop (2130 metrů) dostává golfové hřiště více srážek a nabízí svěží zelený trávník. Většina pískových překážek je velmi hluboká.

Slevy

Negolfista - 5.000,- Kč.

Příplatky

Business suite - 1.100,- Kč osoba/den. 1x green fee vč. transferu - 2.500,- Kč. Extra noc vč. golfu vč. snídaně - 5.200,- Kč.

×