800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAZA

Menší, kvalitní hotel severně od Mombasy na známé pláži Bamburi Beach. Hotel je položen v příjemné tropické zahradě plné zeleně a palem, v jeho okolí pak naleznete restau race, bary, diskotéky i plážové prodavače suvenýrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší, kvalitní hotel severně od Mombasy na známé pláži Bamburi Beach. Hotel je položen v příjemné tropické zahradě plné zeleně a palem, v jeho okolí pak naleznete restau race, bary, diskotéky i plážové prodavače suvenýrů.

Ubytování

stylově zařízené a vybavené pokoje, všechny s vlastní koupelnou a soc. zařízením, SAT/TV a klimatizací. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, za příplatek s výhledem na moře (pokoje Deluxe). Pro děti: hlídání dětí.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, 2 restaurace a bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, pravidelné animační programy. Služby za poplatek: vodní sporty na pláži (windsurfi ng, potápění), internet, masáže, stolní tenis, biliár, rybaření.

7000

Stravování

stravy: polopenze Snídaně: bufetové Obědy: servírované za příplatek Večeře: bufetové

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Kvalitní hotelový komplex na rušné pláži vhodný pro všechny, kdo vyhledávají zábavu a chtějí navštěvovat restaurace a diskotéky v oblasti Bamburi Beach.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Casuarina - Malindi

29°C Skoro jasno

Kimbala

30°C Převážně oblačno

×