800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTRAVELLERS BEACH HOTEL

Hotel je situován asi 11 km severně od Mombasy a 24 km od letiště přímo na břehu oceánu, obklopen menší zahradou. Transfer z letiště trvá asi 60 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován asi 11 km severně od Mombasy a 24 km od letiště přímo na břehu oceánu, obklopen menší zahradou. Transfer z letiště trvá asi 60 minut.

Středisko

Nyali

Vybavení hotelu

Třípatrový hotel má restauraci, bar, hotelový obchod se suvenýry, malý bazén a dále indickou a italskou restauraci ala carte. Lehátka na travnatých plochách v hotelové zahradě a u bazénu.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, balkonem, televizí, pokojovým trezorem, klimatizací a vysoušečem vlasů.

Stravování

Bufetová polopenze s možností přikoupení plné penze nebo all inclusive. Služby v rozsahu all inclusive zahrnují plnou penzi s nápoji místní výroby a odpovídají svým rozsahem kategorii hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Potápěčské centrum přímo v areálu hotelu, windsurfing, loď s proskleným dnem. Klienti programu all-inclusive mají nárok na zapůjčení nemotorových vodních aktivit zdarma.

Pláž

Písčitá pláž s mírnou kazivostí dna přímo před hotelem. Koupání oceánského typu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 11 km
vzdálenost od Letiště: 24 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Casuarina - Malindi

27°C Skoro jasno

Kimbala

26°C Skoro jasno

×