800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE SOLEIL

Menší hotelový resort asi 30 km severně od Mombasy ve známém letovisku Malindy. Hotel se nachází v krásné zahradě, přímo u bílé, písčité pláže, na klidném místě. Každodenní animační program se bude starat o vaši zábavu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší hotelový resort asi 30 km severně od Mombasy ve známém letovisku Malindy. Hotel se nachází v krásné zahradě, přímo u bílé, písčité pláže, na klidném místě. Každodenní animační program se bude starat o vaši zábavu.

Ubytování

celkem 111 pokojů, všechny plně klimatizované s vlastní koupelnou a soc. zařízením. Za příplatek na místě možný TV. Každý pokoj má také vlastní balkon nebo terasu. Pro děti: dětský klub.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, 3 restaurace a bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský mini klub, animace, nemotorizované vodní sporty na pláži. Služby za poplatek: TV na pokoji.

Stravování

All inclusive: systém zahrnuje plnou penzi formou bufetu, veškeré nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, nemotorizované vodní sporty na pláži, každodenní animační program.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Nevelký komplex přímo u krásné písčité pláže jistě uspokojí všechny vyznavače čistého moře a krásné pláže. Díky bezstarostnému systému all inclusive nic nebude bránit vašemu klidnému odpočinku.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km

Počasí

Casuarina - Malindi

29°C Převážně oblačno

Kimbala

29°C Skoro jasno

×