Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Keňa | Pobřeží | pláž Watamu

TURTLE BAY BEACH

Poloha a popis

Poloha

Vzdálenost od letiště v Mombase 120 km, vzdálenost od letiště v Malindi 25 km. Hotel se nachází přímo u slavného mořského parku Watamu Marine national park, u 200 m dlouhé překrásné pláže s bílým pískem, která je považována za jednu z nejhezčích v Keni. Samotná budova se rozkládá v tropické zahradě, kde je umístěno celkem 147 pokojů, bazén, restaurace a všechno další zázemí hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí několik druhů pokojů:
Super Club Rooms - 89 pokojů:
Tyto pokoje byly renovovány a zrekonstruovány, všechny mají oddělenou koupelnu s vanou a sprchou, balkon, klimatizaci, kávovar, moskytiéru. K dispozici jsou i propojené pokoje a 3 pokoje pro handicapované se sprchou. V těchto pokojích se mohou ubytovat 2-3 dospělí a 2 děti. LAMU - Superior Rooms - 44 pokojů:
Pokoje nacházející se v bungalovech, některé s výhledem na oceán. Vsechny mají klimatizaci a stropní ventilátor, oddělenou koupelnu s vanou a sprchou a patio nebo terasu. Moskytiéra na vyžádání. Ubytovat se zde mohou 2 osoby. Ocean Front Rooms - 14 pokojů:
Všech 14 zrenovovaných pokojů s přístupem na pláž, klimatizací, stropním ventilátorem, vanou a sprchou, balkonem a patiem, moskytiérou, kávovarem. Ubytovat se zde mohou 2 dospělí a 1 dítě nebo 3 dospělí.

Vybavení

Zahrada, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, půjčovna kol, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, letní terasa, lékař, kosmetika, konferenční místnost, kadeřnictví, hotelový trezor, hlídání dětí, diskotéka, dětský klub, čistírna, bazén, bar, animační programy.

Stravování

V ceně all inclusive je zahrnuto:
snídaně, oběd a večeře bufetovým stylem v hlavní restauraci občerstvení od 12 do 18 hodin pizzerie (některá jídla nejsou zahrnuta v all inclusive) keňské víno, pivo, likéry, nealkoholické nápoje, ovocné džusy katamarán, kánoe, windsurfing, 1 lekce potápění v bazénu zdarma, stolní hry, loďlky s vesly, tenis, půjčovna kol, miniklub pro děti od 4-12ti let, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, šnorchlování, lekce Svahilštiny, diskotéka, akrobatické show, hadí show a mnoho dalších sportovních a kulturních aktivit. tématické večery - africká, orientální, italská, mexická, arabská noc.
Služby nezahrnuté v ceně all inclusive:
prádelna, telefony na recepci, hlídání dětí, lékař, sejfy, kadeřnictví, masáže, lekce windsurfingu pro pokročilé, potápění.

Sport a zábava

Windsurfing, vodní sporty, tenis, šnorchlování, stolní tenis, půjčovna kol, potápění, plážový volejbal, plachtění, kánoe, kajaky, dětské hřiště, aerobic.

Pláž

Přímo u pláže.

Vybavení hotelu

  • Pláž
  • Potápění
  • Bazén
  • Tenis