800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari - Lev Simba

3 denní safari spojené s pobytem u moře v Malindi.

Praha - Mombasa - Národní park Tsavo - Národní park Amboseli - přírodní rezervace Ngutuni - Malindi - Mombasa - Praha

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu

Program zájezdu

1. den: Praha – Mombasa
Odlet do Mombasy, přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort **** s programem All Inclusive. Nocleh.

2. den: Watamu - hotel Jacaranda Beach Resort ****
Volný den v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo East
V ranních hodinách odjezd z Watamu do východní části národního parku Tsavo. Příjezd do parku branou Sala, projížďka parkem. NP Tsavo East je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších národních parků v Keni. Tvoří jej dlouhé savany a pláně porostlé křovinami a protéká jím řeka Galana, podél které vyrůstá bujná vegetace vytvářející nádherné scenérie. V parku je k vidění velké množství volně žijících zvířat, mezi které patří lvi, zebry, žirafy, hroši, různé druhy antilop nebo buvoli. Je zde velká koncentrace slonů, jejichž kůže je zbarvena červeně a to z toho důvodu, že se posypávají a obalují prašnou červenou půdou pro ochranu před sluncem a hmyzem. Příjezd do kempu na oběd. Po obědě můžete odpočívat při odpoledním čaji. Poté krátká projížďka parkem, v podvečer návrat do kempu. Následuje večeře a posezení u ohně pod noční oblohou.

4. den: Národní park Amboseli
Po snídani odjezd do národního parku Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára na hranici s Tanzánií. Národní park byl zřízen roku 1974 a je součástí rozsáhlejšího chráněného ekosystému. Na otevřených pláních, akáciových lesích, v trnitých buších a bažinách, které park tvoří, žije nepřeberné množství divokých zvířat, jako jsou sloni afričtí, zebry, žirafy, antilopy, pakoně, hroši, hyeny, lvi, gepardi nebo buvoli. V tomto národním parku se nachází také část ledovcového jezera. Oběd se podává v kempu s výhledem na Kilimandžáro. Poté odjezd na pozorování velké zvěře v nádherné scenérii s dominantou Kilimandžára. Ve večerních hodinách příjezd do kempu. Večeře, ukázka masajských tanců ve světle ohňů a nocleh.

5. den: NP Amboseli - přírodní rezervace Ngutuni
V časných ranních hodinách snídaně, poté se můžete těšit na ranní projížďku parkem Amboseli. Odjezd z parku, oběd v rezervaci Ngutuni, kde vás čeká krátká projížďka. Odpoledne návrat zpět do Watamu.

6. - 8. /9. /10. / 11. den: Watamu – hotel Jacaranda Beach Resort
Pobyt v hotelu Jacaranda Beach Resort nebo v jiném hotelu dle vašeho výběru(na základě individuální kalkulace).

9. / 10. /11. / 12. den: Mombasa – Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Mombasa – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 3denní safari s plnou penzí a ubytováním na 2 noci v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 6 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky neboslovensky mluvící průvodce při min. 15 účastnících, program dle popisu, nocleh v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupy do parků 130 USD/dospělá osoba, 80 USD/dítě 2-12 let), fakultativní služby, poplatek za vstupní vízum ve výši 1 800 Kč/osoba od 16 let a spropitné.

Počasí

Casuarina - Malindi

29°C Polojasno

Kimbala

29°C Převážně oblačno

×