800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari - po stopách antilop

  • Pobyt u moře s prohlídkou safari

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Informace o hotelu

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu. Navštivte proslulý park s nejvyšší africkou horou v pozadí.

Program zájezdu

1. den: Praha–Mombasa
Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu**** s programem All Inclusive.

2. den: Watamu – hotel Jumbo Club Watamu****
Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo West
Odjezd z Watamu v ranních hodinách směrem na Kilifi, pokračujete přes Mariakani, přejedete Palm Valley až do NP Tsavo West. V tomto národním parku o rozloze více než 9 000 km2 můžete spatřit žirafy, lvy, slony, levharty, zebry a mnoho dalších jiných zvířecích druhů. Park tvoří otevřená travnatá savana charakteristická výrazně kopcovitou krajinou sopečného původu s bohatou vegetací. Příjezd k vchodové bráně „Tsavo River“, kde vaše safari začíná. Pokračujete až k Ngulia Safari Lodge, kde se ubytujete a poobědváte. Odpoledne navštívíte přírodní hroší rezervaci. Návrat zpět do lodge, kde vás po večeři čeká pozorování krmení levharta.

4. den: Tsavo West – Amboseli
Brzy ráno budíček a snídaně. Dobrodružství pokračuje návštěvou Mzima Springs, oblíbeného loviště hrochů a krokodýlů. V těchto místech byla pod vodou zřízena speciální observatoř, aby návštěvníci mohli zblízka pozorovat podvodní říční svět. Přesun do národního parku Amboseli s kouzelnou scenérií po cestě. Příjezd na oběd a ubytování v kempu nebo lodgi. Odpolední projížďka parkem, při které se budete moci kochat pohledem na divokou zvěř a impozantní scenérií s dominantou Kilimandžára v pozadí. Projížďka končí západem slunce a návratem do kempu na večeři.

5. den: Amboseli – Tsavo East
Po snídani odjezd z kempu na safari po NP Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára na hranici s Tanzanií. Byl zřízen roku 1974 a je součástí rozsáhlejšího chráněného ekosystému. Na otevřených pláních, v akáciových lesích, trnitých buších a bažinách, které park tvoří, žije nepřeberné množství divoké zvěře, jakou jsou sloni afričtí, zebry, žirafy, antilopy, pakoně, hroši, hyeny, lvi, gepardi nebo buvoli. Pokračujete do NP Tsavo East, ubytování v kempu nebo lodgi, oběd. Odpolední safari až do západu slunce, poté návrat do kempu na večeři. Po večeři posezení u ohně pod nebem posetým zářícími hvězdami.

6. den:
Brzy ráno budíček, snídaně a odjezd z NP Tsavo East branou Sala. Po cestě máte poslední možnost zahlédnout zvířecí obyvatele africké savany. Zastávka na oběd v kempu, návrat do hotelu ve Watamu v podvečerních hodinách.

7. – 8./9./10./11./12./14. den: Watamu
Pobyt v hotelu Jumbo Club Watamu.

8./9./10./11./12./13./15. den: Watamu–Mombasa–Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha–Mombasa–Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 4 denní safari s plnou penzí a ubytováním na 3 noci v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 6 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky hovořící průvodce při minimálně 15 účastnících, program dle popisu, zbývající noci ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu s programem Soft All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, vstupy do parků 174 USD/dospělá osoba, 120 USD/dítě 2–12 let), fakultativní služby, vstupní vízum (50 USD/osoba od 16 let splatné po příletu na letišti v Mombase) a spropitné.

Možnosti ubytování

Počasí

Casuarina - Malindi

27°C Převážně oblačno

Kimbala

26°C Převážně oblačno

×