800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySafari - po stopách antilop

4 denní safari spojené s pobytem u moře v Malindi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu.

Program zájezdu

1. den: Praha – Mombasa
Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort **** s programem All Inclusive.

2. den: Watamu - hotel Jacaranda Beach Resort ****
Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo East
Odjezd z Watamu v ranních hodinách směrem na Kilifi, pokračujete přes Mariakani, přejedete Palm Valley až do NP Tsavo West. V tomto národním parku o rozloze více než 9 000 km2 můžete spatřit žirafy, lvy, slony, levharty, zebry a mnoho dalších jiných zvířecích druhů. Park tvoří otevřená travnatá savana charakteristická výrazně kopcovitou krajinou sopečného původu s bohatou vegetací. Příjezd k vchodové bráně „Tsavo River“ kde vaše safari začíná, pokračujete až k lodgi Rhino Valley, ubytování a oběd. Následuje odpolední safari, návrat zpět do lodge, večeře, nocleh.

4. den: Tsavo West - Amboseli
Brzy ráno budíček, snídaně a odjezd k pramenům „Mzima Springs“, oblíbenému lovišti hrochů a krokodýlů. V těchto místech byla pod vodou zřízena speciální observatoř, aby návštěvníci mohli detailně pozorovat podvodní říční svět. Poté se vydáte směrem k NP Amboseli. Příjezd na oběd a ubytování v lodgi Sentrim Amboseli (může být alternativní lodge nebo kemp). Odpolední projížďka parkem, při které se budete moci kochat pohledem na divokou zvěř a nádhernými scenériemi s nejvyšší horou Afriky Kilimandžáro vystupující v pozadí. Zpět na ubytování se vrátíte na večeři.

5. den: Amboseli – Tsavo East
6:00 snídaně, odjezd z kempu na safari po NP Amboseli trvající zhruba 2 a půl hodiny, pokračujete do NP Tsavo East s pauzou na oběd v táboře Tarhi. Odpolední safari až do západu slunce, večeře a přenocování v táboře Tarhi (může být alternativní ubytování).

6. den
Brzy ráno budíček, snídaně a odjezd z NP Tsavo East branou Sala. Zastávka na oběd v táboře Kudu; po obědě odjezd zpět do Watamu.

7. – 8. / 9. / 10. / 11. den: Watamu
Pobyt v hotelu Jacaranda Beach Resort.

9. / 10. / 11. / 12. den: Watamu – Mombasa - Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Pobyt si můžete zvolit v jakémkoliv hotelu z naší nabídky (na základě individuální kalkulace). Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do parků, hradí se na místě (230 USD/ dospělá osoba, 120 USD dítě 2-12 let). Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Mombasa – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 4 denní safari s plnou penzí a ubytováním na 3 noci v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 6 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky hovořící průvodce při min. 15 účastnících, program dle popisu, nocleh v hotelu Jacaranda Beach Resort s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupy do parků 190 USD/dospělá osoba, 120 USD/dítě 2-12 let), fakultativní služby, poplatek za vstupní vízum ve výši 1 800 Kč/osoba od 16 let a spropitné.

Počasí

Casuarina - Malindi

26°C Převážně oblačno

Mombasa

24°C Převážně oblačno