800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLAMINGO BEACH

Top-Hotel FLAMINGO BEACH 5* postavený v koloniálním stylu, je umístěný v rozlehlé a krásné exotické tropické zahradě s jezírky, která nabízí kouzelnou tropickou květenu, kokosové palmy a dva velké bazény propojené vodopádem.
Písečná pláž Shanzu se nachází hned na okraji hotelové zahrady. Hotel leží na menší vyvýšenině, která umožňuje překrásný výhled na moře a každodenní východy slunce nad Indickým oceánem. Od Mombasy je vzdálen ca 16 km severně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Top-Hotel FLAMINGO BEACH 5* postavený v koloniálním stylu, je umístěný v rozlehlé a krásné exotické tropické zahradě s jezírky, která nabízí kouzelnou tropickou květenu, kokosové palmy a dva velké bazény propojené vodopádem. Písečná pláž Shanzu se nachází hned na okraji hotelové zahrady. Hotel leží na menší vyvýšenině, která umožňuje překrásný výhled na moře a každodenní východy slunce nad Indickým oceánem. Od Mombasy je vzdálen ca 16 km severně.

Ubytování

Pokoje jsou vkusně, komfortně a stylově zařízené s kompletním sociálním zařízením, klimatizací a balkonem. Možnost luxusních suite i Flamingo vily. Flamingo Vila, postavená ve stylu haciendy leží samostatně vedle hotelu, má kapacitu 16 míst a nabízí osm klimatizovaných pokojů - ložnic, každá s vlastní koupelnou. Pro všechny pokoje je společná velká jídelna / obývák, která slouží jako soukromá společenská místnost, kde se může podávat i snídaně. Obědy a večeře jsou v hotelu Flamingo Beach. Flamingo Vila je vhodná pro menší skupiny či uzavřené kolektivy.

Vybavení

K dispozici jsou 2 bazény s vodopádem o celkové rozloze 2.400 m2, sluneční terasa s lehátky, vstupní hala s recepcí, lobby a pool bar, restaurace s terasou, butik, tourist office, terasa, konferenční místnost, animační a zábavné programy včetně hudby a tance. Ze sportů - tenisové kurty s osvětlením a veškeré sporty včetně nočního klubu Twin Star a společenských akcí v sousedním Shanzu Holiday Resortu, který je vzdálen ca 15 min. chůze po pláži nebo lze využít vláčku / busu Zebi, který zajišťuje mezi všemi hotely pravidelné bezplatné transferové spojení. K dispozici a za úhradu je dále nedaleký golf v Nyali na pláži Shanzu, vodní sporty, potápění, katamarány, lodě s proskleným dnem aj. Hosté mají za úhradu k dispozici i a-la carte restauraci Blue Lagoon.

Stravování

Plná penze

Sport a zábava

zahrada, společenská místnost, restaurace, recepce, konferenční místnost, hotelový trezor, diskotéka, bazén, bar, animační programy. Sport v místě: tenis, bazén, aerobic, vodní sporty. Sport v okolí: aerobic vodní, bazén, kajaky, plážový volejbal, potápění, safari, stolní tenis, šnorchlování, terasa na slunění, trasa pro jogging, vodní sporty, windsurfing

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 16 km
×