800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTýden u moře + týden Safari

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

První týden - pobyt

Hotely leží cca 13 kilometrů severně od Mombasy v tropických zahradách na pobřeží Indického oceánu. Transfer z letiště do hotelů cca 30 minut.

Stravování

Plná penze.

Ubytování

Shanzu a Paradise Beach hotel 4* Tento komplex se skládá z několika dvou a tříposchoďových budov (bez výtahu), celkem s 330 pokoji, které jsou rozmístěny okolo bazénu a v zahradě. Jednoduše vybavené ale prostorné pokoje se sprchou a WC, balkonem, stolem a židlemi. Většina pokojů je klimatizovaných (za příplatek). Možno využít sejfu. Pokoje mají výhled do zahrady a na bazén. Hostům jsou k dispozici 2 restasurace postavené podle tradiční architektury. Povečeřet můžete také na terase u bazénu. V hotelu jsou 2 bazény s velkými terasami a barem. Využít můžete lekcí aerobiku, vodní pólo, fotbal, volejbal, stolní tenis (za poplatek). Lehátka a slunečníky za poplatek. Plážové ručníky nejsou k dispozici. 3 bary, diskotéka, obchůdky, tržiště, lékař, kavárna, kasino, noční klub, plachtění, windsurfing, šnorchlování, potápění...

Druhý týden - Safari

Program safari „The Best of Kenya“ – 8 dní/ 7 nocí
Safari s autobusovou a leteckou dopravou. Navštívíte nejznámější národní parky v Keni: Tsavo East, Masai Mara, Amboseli, a rezervaci Kilimanjaro Kimana.
1. den: Ráno pojedete od vašeho hotelu směrem k národnímu parku Tsavo East. Dojedete do Sagala Lodge, kde se ubytujete a naobědváte a potom už vás čeká první odpolední safari v NP. Budete zde mít možnost pozorovat, mimo jiné, „červené slony“. Přenocování v Sagala Lodge (nápoje se zde platí hotově).
2. den: Po snídani opustíte Sagala Lodge a vydáte se do rezervace Kilimanjaro – Kimana, které se rozprostírá na území Masajů, při úpatí hory Kilimanjaro. Ubytujete se v Zebra lodge a po obědě vás čeká safari v oblasti hustě osídlené divokými zvířaty. Večeře a přenocování a večeře v Zebra lodge.
3. den: Tento den se budete učit, za přítomnosti místního rangera, stopovat zvěř a získáte základní znalosti o divokých zvířatech, která zde žijí. Zúčastníte se expediční výjížďky a seznámíte se s projektem, který uvádí nemocné lvy a gepardy zpět do volné přírody. Večeře a přenocování v Zebra lodge.
4. den: Po snídani cesta do NP Amboseli. Oběd bude cestou, formou pikniku a odpoledne se budete vracet zpět do Zebra lodge, kde povečeříte a přespíte.
5. den: Celodenní safari v rezervaci Kilimanjaro-Kimana. Stravování a nocleh v Zebra lodge.
6. den: Po časné ranní snídani přeletíte do NP Masai Mara (severní část Serengeti). Po příjezdu do Mara Bufalo kempu podniknete safari. Přenocování a večeře v Mara Bufalo kempu.
7. den: Tradiční ranní safari, po snídani další safari v národním parku, který se vyznačuje velkým počtem divoké zvěře. Večeře a noc v Mara Bufalo kempu.
8. den: V časném odpoledni návrat letadlem na letiště Bamburi airfield a transfer do vašeho hotelu. Vstupné do NP: € 225 dospělá osoba, € 83 dítě do 18 let (platí se na místě)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Casuarina - Malindi

30°C Převážně oblačno

Kimbala

28°C Převážně oblačno

×