800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa migrací do Masai Mary a odpočinkem u moře s českým průvodcem

Jeden z nejsilnějších zážitků, kterého se Vám může při cestování Keňou dostat, je pozorování afrických zvířat v jejich přirozených podmínkách. To, co jste se kdysi dozvěděli o lvu, levhartu a ostatních zvířatech v ZOO tu najednou dostává jiný rozměr. Téměř hmatatelné ticho a klid nás budou doprovázet po celou dobu putování za zvířaty. Pokud budeme pozorně naslouchat místnímu průvodci dozvíme se spoustu zajímavostí o životě nejznámějšího keňského parku a jeho obyvatelích.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odpoledne se sejdeme na pražském letišti a odletíme pravidelnou linkou ČSA do Amsterodamu a odtud Kenya Airways do Nairobi.

2. den

Brzy ráno přiletíme do Nairobi a po vyřízení vstupních víz odjedeme na letiště Wilson, které je určené pro vnitrostátní lety a odletíme do Masai Mary (cca 45min let). V Masai Mara na nás již bude čekat řidič a odveze nás do našeho kempu. Po ubytování se naobědváme a budeme mít pár hodin k odpočinku po dlouhé cestě. Okolo 16h se vydáme na první safari při kterém budeme mít možnost se seznámit s blízkým okolím kempu a zjstíme jaká zvířata mají v jeho blílzkosti svá teritoria. Na večeři návrat do kempu.

3. den

Brzy ráno než vysvitne slunce jsou již zvířata na lovu za svou potravou, a tak ani my nebude zahálet a vypravíme se za nimi. Okolo 9h bude již slunce tak vysoko, že se zvířata začnou stahovat do svých úkrytů a my se vrátíme zpět do kempu na snídani. Dopoledne volno - oběd - odpočinek - a odpoledne opět vyrazíme na safari. Co se zajet podívat k řece a pozorovat hrochy a krokodýly? Návrat do kempu na večeři.

4. den

Nejbližší okolí kempu již velmi dobře známe, a tak si necháme oběd zabalit sebou a vyrazíme na celodenní safari do vzdálenějších částí parku. Do kempu se vrátíme opět až na večeři.

5. den

Rozloučení s parkem cestou na místní letiště a odtud odlet do Malindi, z letiště v Malindi je to již kousek do našeho hotelu na pláži. Ubytování v hotelu.

6. - 8. den

Volný program.
v případě zájmu můžeme zajistit výlet do do Mombasy nebo třeba do blízkého mořského národního parku Kisite kde máte možnost se potápět za korály.

9. den

V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Nairobi. Z letiště Wilson pojedeme do vyhlášené restaurace Carnivore - specialou jsou grilovaná masa a po večeři transfer na mezinárodní letiště a odlet letem společnosti KLM do Amsterodamu.

10. den

Brzy ráno přílet do Amsterodamu a přestu na let do Prahy. Předpokládaný přílet na letiště Ruzyně je v 8.30 místního času.

Info

zájezd se uskuteteční při min. počtu 4 osob, maximální počet osob na zájezdu je 6 (maximální kapacita vozu na safari)

Počasí

Casuarina - Malindi

26°C Polojasno

Kimbala

24°C Polojasno

×