800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa velkou migrací do Masai Mary

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
V odpoledních hodinách odlet pravidelnou linkou v ekonomické třídě do Amsterodamu a odtud dále do Nairobi.

2. den

PŘÍLET DO NAIROBI, VNITROSTÁTNÍ LET DO MASI MARY
Po příletu do Nairobi a vyřízení vstupních víz na Vás bude čekat zástupce CK a odveze Vás na letiště Wilson, které je určeno pro vnitrostátní lety. Odtud odletíte do Masai Mary. V Masi Maře přistanete na letišti Mara North nebo Mara Buffalo odkud Vás odveze hotelový řidič do kempu. Odpoledne již začínáte první safari jízdou. (Exploreans Mara Rianta Camp)

3. - 5. den

MASAI MARA
3 dny pobytu v Masai Maře. 2x denně vyjíždíte na safari, vždy ráno a večer. V tuto dobu jsou zvířata nejaktivnější a jsou snáze zahlédnutelná než přes den kdy hledají úkryt před ostrým africkým sluncem. Díky možnostem kempu Vám můžeme za poplatek zajistit exkluzivní využití vozu s průvodcem a můžete se tak vydat do rezervace na celý den. Protože navštívíte Masai Maru v době migrace, naskytne se Vám pohled na nekončící stáda zeber, pakoňů a buvolů. (Exploreans Mara Rianta Camp)

6. den

ODLET Z MASAI MARY
Dnes se rozloučíte s Masai Marou a odletíte do Nairobi. V Nairobi pak již bude připraven řidič a odveze Vás na večeři do velmi populárni restaurace Carnivore. Tato restaurace je známá především pro své výtečné a rozmanité druhy masa na grilu. Po večeři pak již následuje transfer na letiště a odlet do Amsterodamu.

7. den

NÁVRAT DO PRAHY
V Amsterodamu přestoupíte na let do Prahy. Přílet na letiště Praha Ruzyně je plánován v ranních hodinách.

Hotel EXPLOREANS MARA RIANTA CAMP 4*

Popis

Exploreans Mara Rianta Camp je luxusní stanový tábor umístěný v samotném srdci rezervace Masai Mara. Z kempu je krásný výhled na velmi populární řeku Mara. V okolí můžete spatřit hrochy a divokou zvěř. Kemp se snaží zachovat původní klasickou safari atmosféru.

Ubytování

Ubytovat se můžete ve 20ti stylových stanech, které jsou postavené na vyvýšené dřevěné plošině odkud je krásný výhled do okolní přírody. Ve stanech je k dispozici psací stůl, trezor, telefon, součástí postelí je luxusní ložní prádlo. Dále zde naleznete rozkládací pohovku a vlastní koupelnu.

Vybavení a služby

V Exploreans Mara Rianta Campu si můžete vyzkoušet deštné lázně a venkovní bazén, internet, rastacuraci, bar, společenskou místnost. Vychutnat si můžete oběd nebo večeři pod širým nebem v doprovodu tance Masajů. Dále je hostům k dispozici parkování zdarma, směnárna, recepce s 24-hodinových provozem a perfektně vyškolený personál se znalostí několika světových jazyků.

Počasí

Casuarina - Malindi

23°C Skoro jasno

Kimbala

22°C Skoro jasno

×