800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKolumbie - země neznámá aneb Karibik jak ho neznáte

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy a přílet do Bogoty
Odlet z Prahy do Bogoty. Přílet do Bogoty v odpoledních hodinách, transfer a ubytování v hotelu. Po krátkém odpočinku Vás vezmeme na večerní prohlídku Bogoty a za zábavou. V Bogotě jsou místa, kde život tepe do ranních hodin. Místní obyvatelé se rádi baví a je škoda se nepřidat. Ubytování v hotelu Grand House Bogota 5*.

2. den

Bogota
Snídaně v hotelu, po které si prohlídnete hlavní pamětihodnosti Bogoty: muzeum zlata, lanovkou vyjedete na horu Monserate, ze které je nádherný pohled na město. Prohlídnete si historické centrum Candelaria, které se rozprostírá kolem hlavního náměsti Plaza de Bolivar. Odpoledne pokračuje prohlídka města s projížďkou místním autobusem chiva, na jehož palubě se tančí a hraje živá hudba. V podvečer návrat do hotelu Grand House Bogota 5*.

3. den

Bogota - Zaipaquira
Snídaně v hotelu. Výlet do města Zaipaquira (cca 50 km), které je proslavené svojí podzemní solnou katedrálou. Během celodenního výletu oběd v místní restauraci (není v ceně zájezdu) Odpoledne návrat do Bogoty a odlet místní linkou do Cartageny. Transfer do hotelu a ubytování ve stylovém boutique hotelu Alfiz Boutique hotel 5* ze 17. Století. Po ubytování můžete vyrazit s průvodcem do centra města za zábavou.

4. den

Cartagena
Snídaně – volný den s možností koupání. Pro zájemce prohlídka historického centra Cartageny. Cartagena patří mezi nejhezčí kolumbijská města zařazená do světového historického dědictví UNESCO. Víte, že ve zdech zdejší pevnosti se natáčel film s Michaelem Douglasem „Honba za diamantem“?

5. den

Isla de Rosario - pravý Karibik
Po snídani celodenní výlet lodí na ostrov Isla de Rosario s možností koupání a strávení dne u blankytného moře. Isla de Rosario nabízí krásné prázdné pláže a koupání v průzračně čistém Karibiku. Oběd v místní restauraci na ostrově. Pozdní odpoledne návrat do hotelu.

6. den

Santa Marta
Po snídani odjezd autem do Santa Marty (cca 5 hodin cesty). Zhruba v polovině jízdu přerušíme u Totumo Volcano. Odvážní se mohou vykoupat v místní proslavené bahenní lázni nebo v nedalekém sladkovodním jezeru. Až dostaneme hlad, dáme si oběd v místní restauraci. Odpoledne dorazíme do Santa Marty a ubytujeme se v hotelu Decameron. Kdo bude chtít, může vyrazit s průvodcem za zábavou do centra města. All inclusive v hotelu.

7. den

Santa Marta
Volný den na pláži Karibiku. Průvodce bude s vámi a zájemci budou moci lenošení vyměnit za prohlídku centra města. All inclusive v hotelu.

8. den

Santa Marta
Volný den na pláži Karibiku. I tento den bude průvodce k dispozici pro procházku či výlet do města. All inclusive v hotelu.

9. den

Santa Marta - Tayrona
V ranních hodinách odjezd autem na celodenní výlet do Národního parku Tayrona. (cca. 1hod). Budete mít možnost návštěvy indiánské vesnice (cca. 5 hod. chůze okouzlující přírodou - doporučujeme). Kdo bude chtít zůstat na pláži, užije si koupání na karibských panenských plážích přecházejících do horské jungle. Tohle je pravý Karibik. Večer se vrátíme zpět do hotelu.

10. den

Santa Marta - Tayronaka, plavba po řece
Výlet do národního parku Tayronaka a loďkou do indiánské vesnice Pueblito, kde nahlédnete do života místních Indiánů. Poté následuje přejezd vozem k ústí řeky Buritaca do moře (za příznivého počasí jsou odtud vidět hory s výškou až 4tis. m n.m.) V odpoledních hodinách návrat zpět do hotelu. All inclusive v hotelu.

11. den

Santa Marta - Bogota
Po snídani transfer na letiště a odlet zpět do Bogoty. Ubytování v hotelu a volný večerní program.

12. den

Bogota a odlet
Volný program v Bogotě, který můžete využít k nákupům nebo objevování kouzel tohoto velkoměsta. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. Pro zájemce o rozšíření programu o Amazonii odpoleden transfer na letiště a odlet do Amazonie.

13. den

AMAZONIE
fakultativní rozšíření programu
Po snídani celodenní výlet lodí do džungle za růžovými delfíny. Poplujeme po Amazonce napříč rezervací k jezeru San Antonio Lake. Tam budeme mít možnost spatřit unikátní růžové delfíny žijící ve sladkých vodách. Vyrazíme na malý trek junglí. Odpoledne návrat do hotelu a večeře.

14. den

AMAZONIE
fakultativní rozšíření programu
Výlet na Opičí ostrov (Isla de Monkey). Čeká Vás trek džunglí a prohlídka vesnice místních Yagua Indiánů včetně krokodýlí rezervace. Odpoledne návrat do hotelu.

15. den

AMAZONIE
fakultativní rozšíření programu
Po snídani transfer na letiště o odlet přes Bogotu do Evropy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kolumbie

14°C Skoro jasno

×