800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDECAMERON SAN LUIS + vybraný hotel na ostrově Providencia

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12; 13 nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha
San Andrés - Providencia

San Andrés
 • Kouzelný ostrov San Andres; pouhých 12 km dlouhý a 2 km široký; naleznete v turisty velmi často vyhledávaném Karibském moři; v tropickém ráji s bujnou pestrobarevnou vegetací; bělostnými plážemi; průzračným mořem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.
  San Andrés leží ve vnitřním Karibiku a svojí uvolněnou atmosférou a nádhernými plážemi láká turisty ke strávení pohodové dovolené.
 • Hotel Decameron San Luis ***
  Hotel Decameron San Luis se nachází přímo na krásné dlouhé pláži s jemným bílým pískem a je z větší části postaven ze dřeva v typickém karibském stylu. Hosté hotelu Decameron San Luis mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů řetězce Decameron na ostrově San Andrés.
Providencia
 • Malebný ostrov Providencia a s ním mostem spojený ostrůvek St. Catarine se nachází cca 76 km od ostrova San Andrés. Ostrůvky jsou vyhledávány pro svou neopakovatelnou atmosféru; přátelské obyvatele; úchvatnou přírodu a jedinečné kouzlo dosud turisty málo objeveného a nepoznaného místa. Turisté si zde mohou dosytnosti užít opalování a odpočinek na krásných a klidných písčitých plážích; nebo využít možnosti potápění u korálových útesů podél pobřeží či objevování úchvatných míst na obou ostrovech.
 • Ubytování ***
  Na ostrově Providencia budete ubytováni v některém z příjemných butikových hotýlků patřících rovněž do sítě Decameron a odpovídajících kategorii ***.
Program zájezdu:
 • 1.den - po příletu Vás čeká transfer a nocleh v hotelu Royal Decameron San Luis *** na ostrově San Andrés.
 • 2.den - následuje transfer na letiště; přelet a transfer do pobytového hotelu kategorie *** na ostrově Providencia; kde budete ubytováni 2 noci. Poté Vás čeká opět transfer na letiště a přelet zpět na ostrov San Andrés; kde strávíte v hotelu Royal Decameron San Luis *** zbývající dny Vašeho pobytu.
Při 12 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu na ostrově Providencia a 8 noclehů v hotelu na San Andrés
Při 13 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu na ostrově Providencia a 9 noclehů v hotelu na San Andrés
Při 16 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu na ostrově Providencia a 12 noclehů v hotelu na San Andrés

Na ostrovech Providencia a St.Cararine není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Přelet ze San Andrés na ostrov Providencia trvá cca 30 min.Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místní leteckých společností. V závislosti na tomto; může být dodatečně mírně upraven.

×