800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DECAMERON MERYLAND

Hotel ležící v příjemném prostředí se nachází v severní části ostrova, v blízkosti centra hlavního města a ve vzdálenosti pouhých 200 m od nejkrásnější a nejvyhledávanější pláže ostrova. Hosté hotelu Decameron Maryland mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů a dvou plážových klubů řetězce Decameron na ostrově San Andrés, mezi nimiž je zajištěna doprava hotelovým autobusem (jízdné cca 1,20 usd) nebo taxi. Doporučujeme zejména klientům toužícím po prožití klidné dovolené plné relaxace a odpočinku spojené s objevováním dosud nepříliš vyhledávané turistické destinace a v neposlední řadě také milovníkům potápění a šnorchlování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel ležící v příjemném prostředí se nachází v severní části ostrova, v blízkosti centra hlavního města a ve vzdálenosti pouhých 200 m od nejkrásnější a nejvyhledávanější pláže ostrova. Hosté hotelu Decameron Maryland mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů a dvou plážových klubů řetězce Decameron na ostrově San Andrés, mezi nimiž je zajištěna doprava hotelovým autobusem (jízdné cca 1,20 USD) nebo taxi. Doporučujeme zejména klientům toužícím po prožití klidné dovolené plné relaxace a odpočinku spojené s objevováním dosud nepříliš vyhledávané turistické destinace a v neposlední řadě také milovníkům potápění a šnorchlování.

Vzdálenost

vzdálenost od pláže 200 m, vzdálenost od letiště 3 km, vzdálenost od centra v centru, nákupní možnosti v blízkosti hotelu

Ubytování

dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu, možnost 2 přistýlek pro děti, klimatizace, telefon, televizor se satelitním příjmem, minilednička, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou iinebo vanou, WC) trezor na pokoji (za poplatek)

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, snack bar, diskotéka (u hotelu Marazul), minimarket, bazén (lehátka a slunečníky zdarma) dětský bazén

Pláž

písčitá v blízkosti hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek

Sport a zábava zdarma

animační programy, večerní programy, nemotorové vodní sporty v rámci all inclusive, (windsurfing, kayaky), aerobic

Sport a zábava za poplatek

potápění, šnorchlování, rybaření

Stravování

All Inclusive 10:00–02:00: snídaně a obědy formou bufetu, večeře v jedné restauraci formou bufetu, v ostatních restauracích formou a-la carte (na večeře je vždy vyžadována rezervace v jedné z a-la carte restaurací), během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů, místních alkoholických nápojů. Hosté mají možnost využití večeří v ostatních hotelích sítě Decameron na ostrově – vyžadována je pouze rezervace 24h předem na recepci hotelu).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 3 km
×