800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DECAMERON SAN LUIS + ROYAL DECAMERON BEACH RESORT & GOLF

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech. První den po příletu Vás čeká transfer a nocleh v hotelu kategorie ***/**** na ostrově San Andrés. Druhý den následuje transfer na letiště; přelet a transfer do hotelu Royal Decameron Beach Resort & Golf ***** v Panamě; kde budete ubytováni 5 nocí. Poté Vás čeká opět transfer na letiště a přelet zpět na ostrov San Andrés; kde strávíte v zakoupeném hotelu kategorie ***/**** zbývající dny Vašeho pobytu. Při 12 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 5 noclehů v hotelu na San Andrés. Při 13 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 6 noclehů v hotelu na San Andrés. Při 16 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 9 noclehů v hotelu na San Andrés.

Decameron San Luis 3*

Hotel Decameron San Luis se nachází přímo na krásné dlouhé pláži s jemným bílým pískem a je z větší části postaven ze dřeva v typickém Karibském stylu. Hosté hotelu Decameron San Luis mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů řetězce Decameron na ostrově San Andrés; mezi nimiž je zajištěná doprava hotelovým autobusem (jízdné cca 1,20 USD) nebo taxi.

Royal Decameron Beach Resort & Golf 4*

Rozsáhlý hotelový komplex Royal Decameron Beach Resort & Golf se nachází přímo na krásné písčité pláži v oblasti Playa Blanca ve vzdálenosti cca 120 km od hlavního města Panamy. Hostům nabízí hotel ideální podmínky pro strávení pohodové dovolené v příjemném prostředí. Součástí komplexu je i 18ti jamkové golfové hřiště.

Stravování

All inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.