800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL DECAMERON AQUARIUM + ROYAL DECAMERON BEACH RESORT & GOLF

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech. První den po příletu Vás čeká transfer a nocleh v hotelu kategorie ***/**** na ostrově San Andrés. Druhý den následuje transfer na letiště; přelet a transfer do hotelu Royal Decameron Beach Resort & Golf ***** v Panamě; kde budete ubytováni 5 nocí. Poté Vás čeká opět transfer na letiště a přelet zpět na ostrov San Andrés; kde strávíte v zakoupeném hotelu kategorie ***/**** zbývající dny Vašeho pobytu. Při 12 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 5 noclehů v hotelu na San Andrés. Při 13 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 6 noclehů v hotelu na San Andrés. Při 16 denním zájezdu 5 noclehů v hotelu v Panamě a 9 noclehů v hotelu na San Andrés.

Royal Decameron Aquarium

Jedinečný resort Royal Decameron Aquarium skládající se z několika kruhovitých budov umístěných částečně či úplně na mořské hladině se nachází v blízkosti centra ostrova a 200m od krásné pláže s bílým pískem. Hosté hotelu Royal Decameron Aquarium mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů řetězce Decameron na ostrově San Andrés; mezi nimiž je zajištěná doprava hotelovým autobusem (jízdné cca 1,20 USD) nebo taxi.

Royal Decameron Beach Resort & Golf

Rozsáhlý hotelový komplex Royal Decameron Beach Resort & Golf se nachází přímo na krásné písčité pláži v oblasti Playa Blanca ve vzdálenosti cca 120 km od hlavního města Panamy. Hostům nabízí hotel ideální podmínky pro strávení pohodové dovolené v příjemném prostředí. Součástí komplexu je i 18ti jamkové golfové hřiště.

Stravování

All Inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×