800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL DECAMERON AQUARIUM + DECAMERON CARTAGENA

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12.; 13. nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha
San Andrés - Cartagena

San Andrés
Kouzelný ostrov San Andres; pouhých 12 km dlouhý a 2 km široký; naleznete v turisty velmi často vyhledávaném Karibském moři; v tropickém ráji s bujnou pestrobarevnou vegetací; bělostnými plážemi; průzračným mořem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou.
San Andrés leží ve vnitřním Karibiku a svojí uvolněnou atmosférou a nádhernými plážemi láká turisty ke strávení pohodové dovolené.

Hotel Royal Decameron Aquarium ****
Jedinečný resort Royal Decameron Aquarium skládající se z několika kruhovitých vilek umístěných částečně či úplně na mořské hladině se nachází v blízkosti rušného centra ostrova a ve vzdálenosti pouhých 200 m od krásné pláže s bílým pískem. Většina pokojů nabízí klientům úžasný výhled na oceán. Hosté hotelu Royal Decameron Aquarium mohou bezplatně využívat i služby ostatních 5ti hotelů řetězce Decameron na ostrově San Andrés.

Cartagena
Úchvatné město spadající mezi památky UNESCO; jež bylo v minulosti důležitým přístavním městem bývá často právem nazýváno perlou Jižní Ameriky. Město bylo založeno v roce 1533 Pedrem de Herediou a dostalo jméno podle stejnojmenného přístavu Cartagena; zároveň také bylo původně hlavním sídlem Španělů osidlujících Ameriku. Stále zde nalezneme pozůstatky hradeb a opevnění ze 16. a 17. století; kdy bylo španělské loďstvo kotvící v přístavu často napadáno anglickými a francouzskými piráty. Dominantou a častým turistickým cílem Cartageny je hrad San Felipe de Barajas a pevnosti San Jose a San Fernando. Historické centrum Candelaria; náměstí Plaza Bolivar; typické stavby s jedinečnou architekturou; opevněná stará část města; úzké uličky s tržnicemi; přístav; kontrast mezi starým a novým městem; rozlehlé zelené parky s restauracemi a bary a všudypřítomnou neopakovatelnou atmosférou města – to vše a mnoho dalších zajímavostí přímo vybízí k objevování a poznávání tohoto úžasného města; z něhož si jistě odvezete nejen nezapomenutelné zážitky; ale také nádherné fotografie a vzpomínky.

Hotel Decameron Cartagena ***
Hotel Decameron Cartagena se nachází přímo u pláže v blízkosti rušného centra Catrageny s obrovským množstvím obchodních center; barů; kaváren; restaurací a možností noční zábavy. Samotný hotel nabízí hostům velké množství zábavy jako např. lekce potápění; animační programy a večerních programy; vodní sporty na pláži a ideální podmínky pro aktivní odpočinek.

Program zájezdu:
1.den - po příletu Vás čeká transfer a nocleh v hotelu kategorie Royal Decameron Aquarium **** na ostrově San Andrés.
2.den - následuje transfer na letiště; přelet a transfer do pobytového hotelu Decameron Cartagena ***; kde budete ubytováni 5 nocí. Poté Vás čeká opět transfer na letiště a přelet zpět na ostrov San Andrés; kde strávíte v hotelu Royal Decameron Aquarium **** zbývající dny Vašeho pobytu.

Při 12 denním zájezdu
5 noclehů v hotelu v Cartageně a 5 noclehů v hotelu na San Andrés

Při 13 denním zájezdu
5 noclehů v hotelu v Cartageně a 6 noclehů v hotelu na San Andrés

Při 16 denním zájezdu
5 noclehů v hotelu v Cartageně a 9 noclehů v hotelu na San Andrés

Přelet ze San Andrés do Cartageny trvá cca 50 min.Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místní leteckých společností. V závislosti na tomto; může být dodatečně mírně upraven.

×