800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySUNRISE BEACH HOTEL

"Luxusní hotel leží nedaleko centra přímo u moře a skládá se z několika bloků s panoramatickými výtahy; jež nabízejí hostům úchvatný výhled na moře. Do průzračného moře se dostanete po molu u bazénu nebo po pláži. Díky vysoké úrovni nabízených služeb doporučujeme i náročnějším klientům. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel leží nedaleko centra přímo u moře a skládá se z několika bloků s panoramatickými výtahy; jež nabízejí hostům úchvatný výhled na moře. Do průzračného moře se dostanete po molu u bazénu nebo po pláži. Díky vysoké úrovni nabízených služeb doporučujeme i náročnějším klientům.

Vzdálenost

Vzdálenost od pláže u moře - vzdálenost od letiště 2 km - vzdálenost od centra 100m - nákupní možnosti 100 m.

Ubytování

Centrálně řízená klimatizace - telefon; televizor se satelitním příjmem - minibar; trezor na pokoji - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - za příplatek a na vyžádání: možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře nebo v pokoji Junior suite.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; bar - diskotéka (v blízkosti hotelu) - konferenční místnosti; wi-fi připojení k internetu - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - sluneční terasa.

Pláž

Písčitá pláž v blízkosti hotelu - přímo u hotelu vstup do moře po molu nebo přímo na písčité mořské dno - vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava zdarma

Tenisový kurt; stolní tenis; plážový volejbal - potápění; šnorchlování fi tness; - sauna; vířivka; solárium.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Za příplatek: večeře formou bufetu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
vzdálenost od Letiště: 2 km
Nákupní možnosti: 100 m
×