800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAS PALMAS

"Příjemný plážový hotel; skládající se z několika řad přízemních řadových pokojů; zasazených do pěkně udržované tropické zahrady přímo u písečné pláže; která vybízí k relaxaci. Většina pokojů je s výhledem na moře. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi; kteří chtějí poznat krásy západního pobřeží Kostariky. Hotel doporučujeme navštívit v rámci okruhu Costa Rica Ecológica. Při pobytovém zájezdu je třeba vzít v úvahu velkou vzdálenost od příletového letiště; která v místních podmínkách znamená cca 7 hod. transfer. Na vyžádání lze pro transfer pronajmout aerotaxi."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný plážový hotel; skládající se z několika řad přízemních řadových pokojů; zasazených do pěkně udržované tropické zahrady přímo u písečné pláže; která vybízí k relaxaci. Většina pokojů je s výhledem na moře. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi; kteří chtějí poznat krásy západního pobřeží Kostariky. Hotel doporučujeme navštívit v rámci okruhu Costa Rica Ecológica. Při pobytovém zájezdu je třeba vzít v úvahu velkou vzdálenost od příletového letiště; která v místních podmínkách znamená cca 7 hod. transfer. Na vyžádání lze pro transfer pronajmout aerotaxi.

Vzdálenost

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 450 km - vzdálenost od centra 2 km - nákupní možnosti 2 km

Ubytování

- standardní pokoj - klimatizace; telefon; lednička - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou; vlasů; WC); kávovar; terasa - bezpečnostní schránka na pokoji (za poplatek)

Vybavení

- vstupní hala s recepcí; hlavní restaurace - bar; obchod se suvenýry; vířivka - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž

- písčitá; plážový BBQ bar - vodní sporty za poplatek

Sport a zábava za poplatek

- jízda na koni; lodní a rybářské výlety

Stravování

- polopenze (snídaně a večeře) zpravidla formou bufetu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 450 km
Nákupní možnosti: 2 km
×