800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLuxusní Kostarika

Objevte s námi to nejkrásnější z Kostariky a zároveň se nechejte hýčkat v jednich z nejluxusnějších hotelů země.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Přílet do San José a ubytování v luxusním hotelu Real Intercontinental. Volný den.

2. den

Přejezd do oblasti mlžného pralesa Bajos del Toro. Cestou bude zastávka na velmi zajímavém vulkánu Poas, jehož kráter je jeden z největších dostupných kráterů světa. Cestu ke kráteru zpestří bohatá zeleň a rostliny pralesa. V kráteru je možné pozorovat vulkanické jezero, které mění barvy v závislosti na vulkanické činnosti. Bude také možnost vystoupat ke starému kráteru, který je již dlouhou dobu nefunkční a kompletně zalitý vodou. Odpoledne ubytování v luxusní El Silencio Lodge, jež je zasazena přímo do srdce pralesa a naskýtá jedinečnou možnost pozorovat krásy přírody přímo z pokoje.

3. den

Lehčí túra spojená s pozorování přírody mlžného pralesa, během kterého bude možnost pozorovat místní faunu a fl óru, zejména pak nádherné exotické ptactvo, které v tomto pralese sídlí a je zde zastoupeno mnoho jejich druhů. Návrat do El Silencio Lodge.

4. den

Dopolední přejezd do oblasti vulkánu Arenal – díky svému perfektnímu kuželovému tvaru jednomu z nejnavštěvovanějšího vulkánu země. Ubytování v luxusním hotelu Arenal Kioro, přímo na úpatí sopečného kuželu. Odpolední túra do deštného pralesa na úpatí vulkánu, jejíž součástí je naučná stezka. Stezka mimo jiné vede po závěsných lávkách. Díky tomu je možné pozorovat prales a vulkán z neobvyklých úhlů.

5. den

Dopoledne volný program - fakultativně je možné využít široké nabídky dalších aktivit (rafting, slaňování kaňonů, zip-line, pěší turistika, jízda na koni, návštěva nedalekého městečka). Odpolední procházka stezkou, která nás dovede k blízkosti sopky a návštěva horkých vulkanických pramenů s možností koupání.

6. den

Přejezd do oblasti Manuel Antonio – ústřední část tichomořského pobřeží země. Cestou se naskytne pohled na malebné zátoky i na krásné tropické lesy, palmové háje a města Jaco a Quepos. Ubytování v krásném hotelu Parador, jednom z nejluxusnějších v oblastí, který se nachází přímo na vrcholu výběžku nad Tichým oceánem.

7. den

Půldenní návštěva národního parku Manuel Antonio – jedinečné kombinace krásného tropického pralesa s nádhernými tichomořskými plážemi, ve kterém žije až 109 druhů savců a 184 druhů ptáků. Po zbytek dne je volný program na pláži (buď na turistické pláži letoviska nebo možno zůstat na jedné ze dvou krásných panenských pláži národního parku – popřípadě na obou) následný transfer do hotelu zajištěn.

8. den

Volný den u moře. Po náročném týdnu následuje volný den k odpočinku, rekreaci a načerpání nových sil. Fakultativně je možné zajistit výlet lodí na Tichý oceán, rybaření, lekce surfi ngu, jízda na koni).

9. den

V odpoledních hodinách transfer do San Jose a ubytování v hotelu Real Intercontinental.

10. den

Odlet do Prahy.

PROČ SI VYBRAT TENTO PROGRAM?

- získáte základní seznámení se zemí a jejími lidmi
- navštívíte dechberoucí místa a otevřou se Vám neuvěřitelná panoramata
- uvidíte přírodní krásy, které nelze jinde na planetě zahlédnout, včetně
- vyjímečné fauny a flóry
- navštívíte a projdete se jen pár kroků od skutečného aktivního vulkánu
- návštěva a koupel v horkých vulkanických pramenech
- možnost koupání ve vlnách Tichého oceánu
- jedinečná kombinace dobrodružství, poznání a luxusu
- ochutnáte vyjímečnou kostarickou kuchyni a tradiční kostarickou kávu

Počasí

Puntarenas

25°C Jasno

San José

21°C Skoro jasno

×