800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADOR BOUTIQUE RESORT & SPA

"Luxusní hotel na velmi netypickém místě obklopený divokou přírodou, s magickým výhledem na nádhernou scenérii skalisek a vln Tichého oceánu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Luxusní hotel na velmi netypickém místě obklopený divokou přírodou, s magickým výhledem na nádhernou scenérii skalisek a vln Tichého oceánu.

Pláž

Pláž Biesanz Beach se nachází cca 500 metrů od hotelu (přímo pod hotelem, který se nachází nad ní na vyvýšeném místě). Na pláži nejsou k dispozici lehátka ani slunečníky. Další krásné panenské pláže je možné navštívit v národním parku Manuel Antonio (po zaplacení vstupného do parku). Hosté také mohou využít veřejnou pláž u vstupu do národního parku, kde je možné zapůjčit lehátka a slunečníky (za poplatek) nebo využít nabídky vodních sportů (za poplatek).

Poloha

Hotel se na vyvýšeném místě v letovisku Manuel Antonio, cca 4 km od vstupu do národního parku (hotel zajišťuje shuttle transfer), cca 240 km od mezinárodního letiště San Jose, přímo nad pláží Biesanz Beach.

Strava

Snídaně formou bufetu se podává v hlavní hotelové restauraci.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem (za poplatek) a přístrojem na přípravu kávy. Maximální obsazenost dva dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, tři ? la carte restaurace, čtyři bary, tři bazény, tenis, posilovnu, masáže a SPA (za poplatek), obchod se suvenýry.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 3 h 0 min.

Počasí

Puntarenas

24°C Převážně oblačno

San José

19°C Převážně oblačno

×