800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Kostarikou

Okruh “Bohatým Pobřežím” Střední Ameriky objeveným Kryštofem Kolumbem skýtá nepřeberné množství přírodních krás včetně aktivní sopky Arenal.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA - SAN JOSÉ
Odlet do San José, transfer do hotelu, nocleh.

2. den

KÁVOVÁ PLANTÁŽ - SOPKA POÁS - LA PAZ WATERFALL GARDENS
Snídaně. Návštěva kávové plantáže, ochutnávka kávy. Prohlídka kráteru sopky Poás (2.704 m n.v.), pod sopkou je jezero Lago Botos. Oběd. Poté navštívíte zahradu La Paz Waterfall Gardens, kde budete obdivovat vodopády, motýly, kolibříky, atd. Nocleh v San José.

3. den

SAN JOSÉ - CAŇO BLANCO - TORTUGUERO
Snídaně. Transfer mikrobusem ze San José do přístavu Caňo Blanco. Plavba do NP Tortuguero na pobřeží Karibského moře. Oběd na lodi. Odpoledne prohlídka osady Tortuguero. Večeře. Nocleh v NP Tortuguero.

4. den

TORTUGUERO
Snídaně. Projížďka po kanálech Tortuguera, vycházka do pralesa. Oběd. Pokračování prohlídky NP Tortuguero. Žijí zde papoušci, tukani, opice, želvy, krokodýli, leguáni, atd. Večeře. Nocleh v NP Tortuguero.

5. den

TORTUGUERO - CAŇO BLANCO - ARENAL
Snídaně. Plavba do přístavu Caňo Blanco. Oběd. Odjezd do NP Arenal. Příjezd do blízkosti sopky Arenal (1.633 m n.v.), jednoho ze symbolů Kostariky, proslulé častými erupcemi. Nocleh v Národním parku Arenal.

6. den

ARENAL - TABACÓN
Snídaně. Procházka po deštném pralese v NP Arenal, pozorování ptáků a květin. Odpoledne prohlídka části sopky Arenal, uvidíte zkamenělou lávu a jezero Arenal. Relaxace léčivou horkou vodou pod širým nebem v lázních Tabacón. Večeře. Nocleh v NP Arenal.

7. den

ARENAL - MANUEL ANTONIO
Snídaně. Transfer do NP Manuel Antonio, který je jedním z nejznámějších kostarických národních parků s nádhernými bílými plážemi Tichého oceánu a různorodou tropickou přírodou. Nocleh v NP Manuel Antonio.

8. den

MANUEL ANTONIO
Snídaně. Prohlídka NP Manuel Antonio, mimo jiné zde uvidíte několik druhů opic. Nocleh v NP Manuel Antonio.

9. den

MANUEL ANTONIO - SARCHÍ - SAN JOSÉ
Snídaně. Odjezd do městečka Sarchí - malované domy, obchody se suvenýry za výhodnou cenu. Pokračování do San José. Odpoledne prohlídka San José. Nocleh.

10. den

IRAZÚ - SAN JOSÉ
Snídaně. Odjezd do NP Irazú, kde budete okouzleni vyhlídkou do kráteru nejvyšší kostarické činné sopky Irazú (3.432 m n.v.), v jejímž okolí budete mít možnost obdivovat měsíční krajinu. Nocleh v San José.

11. den

SAN JOSÉ - PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

12. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Puntarenas

25°C Převážně oblačno

San José

21°C Převážně oblačno

×