800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh za dobrodružstvím a přírodou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Odlet

Odlet z Frankfurtu (popř. z Prahy). Přílet na mezinárodní letiště v San José ( Juan Santamaría ), přívítání a transfer do hotelu Britannia. Ubytování a nocleh v hotelu Britannia.

Arenal

Po snídani v hotelu Britannia přebzetí auta od zástupce CK a odjezd do Arenalu (cca 3 hodiny jízdy Kostarickou hornatou krajinoou) - příjezd do Arenalu - ubytování - odpoledne fakultativně návštěva vodopádu La Fortuna na úpatí sopky (lze objednat již v ČR) - nocleh

Arenal

Doporučujeme udělat si tento den jako "Den plný vody." Snídaně v hotelu Arenal, po snídani volno – vynikající příležitost odjet do raftařského centra na řece Sarapiquí, která má v mezinárodní stupnici třídy l – lll. Proběhne krátká instruktáž o bezpečnosti, raftování, povelech a může začít divoká jízda plná dobrodružství po řece Sarapiquí. Odpoledne doporučujeme zavítat do termálních lázní Tabacon. Tady vás čeká relaxační návštěva krásné zahrady s termální říčkou (termální lázně) v Tabacon Hot Springs. Je to komlex malých přírodních bazénků, vodopádů a hlavně vody. Říčka vytéká přímo ze sopky Arenal, je neuvěřitelně čistá, plná minerálů a železa. Po náročných dnech plných zážitků, Vám horká lázeň udělá určitě dobře. Nocleh v hotelu Arenal Paraiso

Monteverde

Snídaně v hotelu Arenal Paraiso. Přesun okolo jezera Arenal do horského střediska Monteverde. Po příjezdu Vás čeká ubytování v původním stylovém hotýlku Trapp Family Lodge u mlžného pralesa. Doporučujeme odpolední výpravu do mlžného pralesa Monteverde Clouds Forest Reserve. Procházka po naučné stezce, kde při troše štěstí uvidíte pavoučí opičky, quetzaly, tukany.

Monteverde

Doporučujeme tento den pojmout trochu dobrodružněji. Snídaně v hotelu. Přesun do střediska lanových drah Sky Trek . Až nad sebou uvidíte ocelová lana a na nich letící a ječící turisty, pak si buďte jisti, že jsme na místě a že si to rozhodně nemůžete nechat ujít. Sky Trek: neboli procházka po obloze, to je to pravé dobrodružství! Pohled do hlubokého údolí, nad vámi jen větve stromů a nebe. Rychlá instruktáž a hurá vzhůru do korun stromů mlžného pralesa, kde se na své kladce povezete do neznáma. ( pro slabší nátury možnost přejít po visutých mostech - Sky Walk: procházka po visutých mostech v korunách stromů.) Odpoledne doporučujeme navštívit motýlí farmu, popř. udělat si výlet na čtyřkolkách po okolí

Rincon de la Vieja

Snídaně v hotelu v Monteverde. Po snídani odjezd do Rincon de la Vieja - ubytování na Haciendě Guachipelin. Odpoledne doporučujeme osedlání koní a hurá do členitého terénu na úpatí sopky Rincon de la Vieja. Po cestě Vás čeká koupání v termálních vodách, kde určitě rádi využijete možnosti blahodárné bahenní lázně.Chvilka pro koupání a relaxaci.

Rincon de la Vieja

Snídaně na haciendě. Volný den k odpočinku v přírodě, popř. k aktivitám na koních.

Odlet (Přílet)

Snídaně na haciendě. Dopoledne volno - možnost využít aktivit. Po poledni odjezd do San Jose na letiště (cca 5 hodin jízdy). Předání auta na letišti a odlet do Frankfurtu.

ARENAL PARAISO

Poloha: Hotel se nachází 3 hodiny jízdy od San José, v oblasti kde se snoubí magický deštný prales s majestátností sopky Arenal.
Hotel: Hotel nabízí 12 standardních a 18 luxusních privátních kabin, obklopených tropickou zahradou ideální pro pozorování ptáků. V hotelu je k dispozici restaurace, bar, obchod se suvenýry, prádelna, parkoviště a je 24 hodin hlídán bezpečnostní službou. Zvláštností je několik bazénů s horkou termální vodou ze sopky.
Pokoje: Standardní bungalovy mají balkón s výhledem na sopku Arenal, koupelnu s teplou vodou, stropní větrák a ledničku. Nabízejí se s dvěmi dvojlůžky nebo s jedním dvojlůžkem a dvěma jednolůžkovými postelemi. Luxusní bungalovy mají větší koupelnu, klimatizaci, stropní větrák, ledničku, kabelovou TV a telefon. Jsou přibližně o 30% větší než standardní bungalovy. Větší je i terasa s křesly, která taktéž nabízí krásný výhled na sopku. V nabídce jsou také 2 luxusní bungalovy upravené pro handicapované turisty. Luxusní bungalovy můžete mít buď s dvěmi dvojlůžky nebo s jedním nadstandardně velkým dvojlůžkem.
Aktivity: Můžete podniknout výlet na koních k sopce Arenal nebo k vodopádům La Fortuna, absolvovat jednodenní výlet do mokřadní rezervace Caňo Negro, zvednout si adrenalin při raftingu, odpočinout si v horkých pramenech v Tabacónu, rybařit na jezeru Arenal, které je i rájem pro windsurfing nebo se vypravit na koních na dlouhou túru do deštného pralesa v Monteverde a také navštívit nedaleké, 20 milionů let staré, jeskyně Venado. Hotel také nabízí 7 km privátních stezek pro pěší túry.
Naše mínění: Příjemný, jednoduše ale vkusně vybavený hotel v krásném prostřední. Pro toho kdo má rád aktivně strávenou dovolenou je toto místo ideální.
Úroveň: 3*
Sport v místě: treking, jízda na koni, bazén

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Puntarenas

27°C Jasno

San José

21°C Skoro jasno

×