800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARCELO TAMBOR BEACH

"Rozlehlý hotelový resort s tropickou zahradou se nachází v osamělé poloze na klidném místě přímo u 6 km dlouhé přírodní pláže s vulkanickým pískem; která získala modrou vlajku; jež signalizuje čistotu a bezpečnost. Milovníci golfu mohou využít za poplatek služby 2 km vzdáleného 9 jamkového golfového hřiště. Rodiny s dětmi ocení profesionální mini klub. Večery Vám zpříjemní animační programy nebo návštěva hotelového kasína. Hotel doporučujeme všem; kteří si přejí prožít aktivní dovolenou v klidném prostředí. Nevýhodou je velká vzdálenost hotelu od příletového letiště."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Skvělé služby a poloha u přírodní pláže uspokojí i náročnou klientelu, výborná kuchyně a příjemný personál vám nedá šanci opustit zázemí hotelu.

Poloha

rozsáhlý komplex se nachází přímo u 6 km dlouhé pláže s tmavým pískem, poblíž malého letoviska Play­a Tambor. Hotel se nachází v jižní části poloostrova Nicoya. Hotel je obklopen tropickou vegetací, přímo na zahradu hotelu navazuje malá přírodní rezervace, kde můžete obdivovat řadu tropických rostlin a živočichů. 1 km od hotelu je golfové hřiště. Transfer z letiště San José cca 4 hodiny nebo přelet San José - Liberia a transfer cca 25 min.

Vybavení

moderní a rozlehlý komplex poskytuje svým klientům veškeré zázemí. 2patrové budovy jsou rozmístěny v tropické zahradě. Naleznete zde hotelovou halu s recepcí, butiky se suvenýry, minimarket, několik barů a restaurací, diskotéku, kasino. V zahradě se nachází velký bazén s dětskou částí a jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu. U pláže k dispozici houpací sítě k odpočinku. V hotelu se pořádají denní a večerní programy s tanečním nebo hudebním vystoupením.

Ubytování

moderní, prostorné pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, minibar, vařič na kávu a čaj, žehlička s žehlícím prknem, telefon, trezor, balkon nebo terasa. K dispozici jsou plážové osušky.

Strava

all inclusive
Snídaně: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu, občerstvení během dne (snack, pizza, hranolky, ovoce, saláty, hot dog), místní alkoholické a nealko nápoje 10.00–01.00 hod., stolní místní víno k večeři a k obědu, minibar (při příjezdu naplněn nealko nápoji, během pobytu zdarma doplňován), možnost večeře a´la carte El Rancho, nová restaurace Miyako - japonská kuchyně, sport: 3 tenisové kurty vč. raket a míčků, fitness, aerobik, windsurfing, kajaky, boogie board, sportovní víceúčelové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, vodní pólo, šipky, šachy, procházky s průvodcem v malé rezervaci.

Pro děti

dětský bazén, animační programy pro děti, dětský klub, v restauraci dětské menu a dětské židle k dispozici.

Služby za poplatek

internetová místnost s možností využítí internetu za poplatek, WiFi, kadeřnictví, masáže, biliár, potápění a jízdy na koni, nabídka výletů na recepci (výlety do národních parků, šnorchlování, potápění, výlety na lodích).

Počasí

Puntarenas

24°C Převážně oblačno

×