800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FIESTA RESORT

Hotel se nachází přímo u pláže s tmavým pískem v zálivu Nicoya. Do centra Puntarenas, kde se nachází místní obchodní třída, ale také turistická promenáda – asi 10 min. Hotel má dobrou výchozí polohu pro návštěvu národních parků. Ze San José cca 3 hod. jízdy autem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází přímo u pláže s tmavým pískem v zálivu Nicoya. Do centra Puntarenas, kde se nachází místní obchodní třída, ale také turistická promenáda – asi 10 min. Hotel má dobrou výchozí polohu pro návštěvu národních parků. Ze San José cca 3 hod. jízdy autem.

Ubytování

pokoje typu standard s koupelnou, WC, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou. Část pokojů má výhled na moře. K dispozici plážové osušky.

Vybavení

hotelový komplex se skládá ze 2 a 3podlažních budov rozmístěných v tropické zahradě. Najdete zde 3 restaurace (hlavní restaurace, rybí restaurace, italská), kasino, bary, snackbar, 3 bazény, 4 jacuzzi, obchod se suvenýry, diskotéku, lehátka a slunečníky u bazénu. Služby za poplatek: internet, masáže.

Stravování

all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové. All inclusive: plná penze formou bufetu, občerstvení formou snacku, tématické večeře v restauraci, místní alkoholické a nealko nápoje 10.30–02.00 hod., stolní víno k večeři, restaurace a la carte – nutná rezervace. Sport a zábava: denní sportovní programy, jazykové kurzy, taneční lekce, živá muzika s vystoupením, 2 tenis. kurty s tvrdým povrchem, stolní tenis, fi tness, aerobik, jacuzzi, kajaky boogie board, sportovní hřiště, basketbal, volejbal, biliár, minigolf, stolní tenis, šipky, kola.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Náš názor

Výhodou je skvělá poloha, z letoviska Puntarenas máte možnost navštívit nejznámější národní parky a vulkány Kostariky. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi, které ocení širokou nabídku zábavy a využijí bohatou nabídku služeb all inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Puntarenas

24°C Převážně oblačno

×