800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HILTON PAPAGAYO

Tento příjemný hotelový resort, sestávající z bungalovů a pokojů rozmístěných na kopcovitém terénu přímo nad zálivem Papagayo a obklopených nádhernou tropickou zahradou, se nachází na pobřeží Tichého oceánu, cca 20 minut od mezinárodního letiště v Liberii a cca 3,5 hodiny jízdy od letiště v San José a svým hostům poskytuje nezapomenutelné pohledy na moře a záliv.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pěkná písečná pláž se nachází přímo u resortu, k dispozici hotelový shuttle bus.

Poloha

Tento příjemný hotelový resort, sestávající z bungalovů a pokojů rozmístěných na kopcovitém terénu přímo nad zálivem Papagayo a obklopených nádhernou tropickou zahradou,  se nachází  na pobřeží Tichého oceánu, cca 20 minut od mezinárodního letiště v Liberii a cca 3,5 hodiny jízdy od letiště v San José a svým hostům poskytuje nezapomenutelné pohledy na moře a záliv.

Sport a zábava

Tenisový kurt (noční osvětlení za příplatek), fitness, plážový volejbal, denní a večerní animační programy, hodiny tance, v rámci all inclusive též nemotorizované vodní sporty na pláži (kajaky, šnorchlování), další vodní sporty a potápění za poplatek.

Stravování

Formou all inclusive, které mj. zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení během dne (pro obě restaurace a la carte nutná rezervace předem a formální oblečení), místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Vybavení

Recepce, 4 restaurace, 2 bary, 2 bazény, divadlo, dětský koutek,  místní shuttle bus dopravující klienty po celém resortu, směnárna,  za poplatek spa centrum, salón krásy, obchody se suvenýry, prádelna, půjčovna aut, potápěčské centrum.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou umístěny v budově či bungalovech (zde možnost propojených pokojů) a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, telefonem, kabelovou LCD TV, trezorem, miniledničkou, kávovarem s kávou, internetem (za poplatek) a terasou. Výhled na moře za příplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.
×