800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TAMARINDO DIRIA BEACH & GOLF RESORT

Hotel se nachází v oblasti Guanacaste, na severozápadním pobřeží země, přímo na známé pláži Tamarindo. Areál je zasazen do krásné zahrady. Vzdálenost od letiště je cca 4 hodiny jízdy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento hotelový resort, složený z části u pláže a části oddělené místní komunikací, se nachází v severní části Kostariky na pacifickém pobřeží, na pláži Tamarindo. Nachází se v překrásné udržované zahradě cca 40 minut jízdy od mezinárodního letiště v Liberii a cca 4 hodiny jízdy od letiště v San José.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností ubytování až dvou dalších osob (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů,  klimatizací, kabelovou TV, telefonem, minibarem a trezorem. K dispozici pokoje typu Classic (umístěny v přízemí směrem k místní komunikaci), pokoje typu Tropical Garden s terasou s výhledem do zahrady, pokoje typu Tropical Pool Side (nejnovější, s balkonem či terasou s výhledem na bazén) a pokoje typu Sunset Ocean View (s balkonem či terasou, směrem k pláži).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži a možnost golfových balíčků (vše za poplatek). Dostatek večerní zábavy v bezprostředním okolí hotelu.

Pláž

Krásná pláž se zlatavým pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka umístěny v zahradě, která navazuje bezprostředně na pláž.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Letiště: 260 km
Nákupní možnosti: 2 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Puntarenas

27°C Jasno

San José

19°C Převážně oblačno