800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL OCCIDENTAL EL TUCANO AND SPA

Tento resort s 87 pokoji se nachází přibližně jednu a půl hodiny jízdy ze San José. Hotel obklopuje prales s nádhernou tropickou vegetací. U hotelu vyvěrají teplé léčivé minerální prameny, které berou svou energii ze sopky Cano Negro, která se nachází nedaleko hotelu. Tento hotel doporučujeme milovníkům přírody, kteří by rádi poznali pravý tropický les, milovníkům lázní či lidem trpící revmatismem a dýchacími obtížemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento resort s 87 pokoji se nachází přibližně jednu a půl hodiny jízdy ze San José. Hotel obklopuje prales s nádhernou tropickou vegetací. U hotelu vyvěrají teplé léčivé minerální prameny, které berou svou energii ze sopky Cano Negro, která se nachází nedaleko hotelu. Tento hotel doporučujeme milovníkům přírody, kteří by rádi poznali pravý tropický les, milovníkům lázní či lidem trpící revmatismem a dýchacími obtížemi.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC a vanou , fén, televize, telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Vybavení

recepce, restaurace, 2 bary, bazén s termální vodou, 2 jacuzzi s termální vodou, obchůdek, směnárna, obchodní centrum, hlídaní dětí na vyžádání, lékař na telefonu, lázně: masáže, balneoterapie, přírodní pára, prádelna.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

zdarma: tenis, minigolf, parkoviště.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 30 min.

Počasí

San José

20°C Jasno

×