800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRITANNIA

"Hotel postavený v centru San Jose, ve čtvrti Barrio Amón je umístěn ve viktoriánské budově z roku 1910, která byla v roce 1993 rekonstruována do nynější podoby. I tak zde zůstaly typické prvky jakými jsou vysoké stropy, originální cihlové zdi, podlahy zdobené mozaikou, anglický nábytek nebo starý vinný sklep, který momentáně slouží jako restaurace.
Britannian Hotel je rozdělený do dvou částí: jednou je ""starý dům"", kde je umístěno 5 Deluxe pokojů, 5 Junior Suite a restaurace. V nové čtyřpatrové části hotelu je pak umístěno dalsí 14 standardních pokojů."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel postavený v centru San Jose, ve čtvrti Barrio Amón je umístěn ve viktoriánské budově z roku 1910, která byla v roce 1993 rekonstruována do nynější podoby. I tak zde zůstaly typické prvky jakými jsou vysoké stropy, originální cihlové zdi, podlahy zdobené mozaikou, anglický nábytek nebo starý vinný sklep, který momentáně slouží jako restaurace. Britannian Hotel je rozdělený do dvou částí: jednou je "starý dům", kde je umístěno 5 Deluxe pokojů, 5 Junior Suite a restaurace. V nové čtyřpatrové části hotelu je pak umístěno dalsí 14 standardních pokojů.

Ubytování

Standardní pokoje mají stropní větrák, kabelovou TV, sejf, telefon, kávovar, vysoušeč vlasů a služby v podobě buzení a pokojového servisu pro večeře a snídaně. Pokoje Deluxe jsou navíc vybaveny psacím stolem, minibarem a většími postelemi stejně jako Junior Suite. Ty jsou však prostornější a mají i pohovku.

Vybavení

Restaurace a bar s širokou nabídkou vín z celého světa, informace pro turisty, konferenční místnost, internet, obchod se suvenýry, čistírna.

15000

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

San José

21°C Jasno

×