800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COUNTRY INN AND SUITES

Hotel se nachází jen několik minut od centra San José, při cestě z letiště (asi 10 min.). Je to optimální výchozí místo pro poznávání Kostariky, ze San José se pořádá většina výletů po celém území. Asi 5 min. chůze od hotelu je několik obchodů se suvenýry, kávou a supermarket.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází jen několik minut od centra San José, při cestě z letiště (asi 10 min.). Je to optimální výchozí místo pro poznávání Kostariky, ze San José se pořádá většina výletů po celém území. Asi 5 min. chůze od hotelu je několik obchodů se suvenýry, kávou a supermarket.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, žehlička a žehlící prkno. Některé pokoje s balkonem, vařič na kávu/čaj, minibar. Za příplatek (na vyžádání) možnost ubytování v suite – 2 ložnice a 2 koupelny.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, 2 bazény s lehátky a slunečníky, jacuzzi, fitness, internet. Pronájem aut, čistírna prádla, parkoviště, business centrum, obchod se suvenýry, směnárna, konferenční místnost.

7000

Stravování

snídaně

Služby za poplatek

pronájem aut, čistírna prádla.

Náš názor

Skvělá poloha, ideální výchozí místo pro výlety po celé Kostarice.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 10 min.

Počasí

San José

24°C Jasno

×