800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinované pobyty San Jose/Arenal/Guanacaste

Kombinovaný zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy (Vídně) do San José přes jednu z evropských metropolí.

2. den

Přílet na Kostariku, transfer do hotelu ***, individuální volno s možností fakultativní prohlídky tohoto hlavního města Kostariky, nocleh.

3. den

Po snídani odjezd do oblasti Arenalu, impozantního a stále činného vulkánu s perfektním kónickým tvarem. Návštěva městečka v Sarchi s možností nákupu místních suvenýrů. Odjezd do termálního parku Tabacón Hot Springs, kde můžete využít nepřeberného množství jezírek s příjemně teplou termální vodou, zasazených do nezapomenutelného prostředí kostarické přírody. Večeře, nocleh v hotelu ***.

4. den

Snídaně, odjezd do oblasti Monteverde. Přejezd lodí přes impozantní jezero Arenal, největší a nejdůležitější jezero na Kostarice. Odpoledne návštěva přírodní rezervace Selvatura, kde můžete na visutých mostech a lávkách obdivovat tropickou přírodu spolu s nepřeberným množstvím místní fauny, včetně rozmanitých druhů ptactva a cca 15 druhů motýlů. Nocleh v hotelu *** v oblasti.

5. den

Snídaně, individuální volno, transfer do hotelu *** Tamarindo Diria v oblasti Guanacaste (podrobný popis na str. 376 tohoto katalogu, na vyžádání zajistíme transfer do jakéhokoli jiného hotelu z naší nabídky), ubytování v hotelu na pláži, nocleh.

6. - 7. den

Individuální volno s možností fakultativních výletů.

8. den

Snídaně, během dne transfer do hotelu *** v San José, nocleh.

9. den

Snídaně, transfer na letiště, odlet do Prahy (Vídně) přes jednu z evr. metropolí.

10. den

Přílet do Prahy (Vídně).

Počasí

San José

21°C Polojasno

×